Přednáškový kemp praktického léčitelství a BUNS

34. přednáškový kemp praktického léčitelství a cviků BUNS Dědka bylinkáře, Kartobylinkáře, Šarlatána, Polojasnovida a Druida Panoramatixe (to jsou mé chráněné značky) bude 29.6.-7.7.2024 pod mojí OSVČ firmou.

Cena za celou přednáškovou sérii je 8500 Kč nebo 1200.- Kč za každý započatý přednáškový den (i kdyby to byla jen jeho část) včetně dph. Cena v Euro je 370 Euro nebo 56 Euro za každý započatý den..

Pokud si budete brát s sebou ve vaší 100% péči a odpovědnosti dítě se schopností nerušit do šesti let s sebou, počítejte s nákladem 1/3 cen, pokud to bude dítko do 15 roků, počítejte s nákladem 1/2 cen. Pokud si budete brát dítko starší (15-35 let), tak za něj v plné právní odpovědnosti za něj zaplatíte i plnou cenu.  

Platiti lze předem na 11060228/5500 s poznámkou BUNS a variabilním symbolem = vaše telefonní číslo. Pokud budete potřebovat doklad, napište do poznámky email, kam ho chcete poslat. Platit lze i hotově na místě. Objednat se telefonem 602224404 lze kdykoliv. Stornopoplatek 50%. V ČR jsem plátce dph.

Přeshraniční platba:

Prosím o zaslání této částky na účet 11060228/5500, kde jako "vs" uveďte váš telefon a do poznámky email (nemáte-li, tedy poštovní adresu), aby vám mohl být zaslán daňový doklad na "Služby osobní povahy". Pro ČR jsem plátce dph.

Přeshraniční platba: Číslo účtu: 11060228/5500; IBAN: CZ12 5500 0000 0000 1106 0228; BIC/SWIFT: RZBCCZPP; Raiffeisenbank a.s., Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4

Majitel účtu: Břetislav Nový, Přeloučská 226, 53006 Pardubice – Staré Čívice

Ode mne se jedná pro vás smluvně pouze o školící činnost na zapůjčeném soukromém pozemku.

Na přednáškách vám doporučuji si dělat poznámky, lze použít diktafon, focení jen se svolením foceného, nahrávání videí jen po dohodě se mnou. Skrytá kamera se nepovoluje.

Upozornění: Pokud se objeví situace, která mi emočně znemožní pokračovat ve výuce, zruším další přednášky a z alikvótní části neabsolvovaných bude účastníkům vráceno 50% ceny a okamžitě vyklidím a vrátím zapůjčený prostor vlastníkovi.

Zde popsaná pravidla jsou obchodní dohodou, se kterou klient zaplacením souhlasí.

Poznámka: Každý účastník se zaplacením přednáškovného zavazuje vystupovat jako poctivý přítel, který se chce něco naučit a seznámit se s léčitelskou problematikou a ne, jako rušič či infiltrátor, se snahou nabyté vědomosti jakýmkoliv způsobem použít proti komukoliv, i nepřítomným, protože zde budu učit i aktivaci Božího soudu, před kterým mám respekt i já sám… a byl bych nerad svědkem duchovně hmotné harmonizace vašeho případného záměrného zlého skutku. A to ani z legrace. Detaily vysvětlím v přednáškách včetně bílé a černé magie. Vyhražuji si právo odmítnout účastníka, u něhož jsem přesvědčen, že sdělené informace jsou pro něj nevhodné, či praktiky v jeho rukách nebezpečné.

...

Přednáškový kemp praktického léčitelství a cviků BUNS prakticky:

Obecné základy léčitelství a praktické sebepéče do pozdního věku v krásné přírodě a duchovně magickém místě.

Dojednal jsem pro absolventy volný vstup na soukromý pozemek a jeho využívání, kdy budu pozemek v podstatě týden hlídat a zajišťovat klidný průběh přednáškové série. Před tímto pozemkem je veřejný plac, na kterém je možno zdarma parkovat s karavanem. Ubytovat se lze i v hotelích a penzionech (Mířetice) v blízkém okolí a docházet. Proti vašemu případnému stanování a používání pozemku ve vší slušnosti po dobu přednáškové série majitel nic nemá, protože za posledních 30 let zde po nás vždy zůstal dokonalý pořádek.

O co jde:

"Přednáškový kemp" je o naslouchání sobě, druhým a Bohu. Pro mnoho lidí je to ale moc složité, pro absolventy o malinko méně... :-)


Jak na aktuální přítomnost pro perspektivní budoucnost.
Jak přežít časté lidské potíže a hned neumírat.
Zdraví a radost oproti čekání a nespokojenosti.
Studnice informací řádu hejna.
Společná i individuální a specifická cvičení.
Masáže a diagnostika páteře.
Nabídka souvislostí a základní prvky léčitelské moudrosti.
Diagnostika všeho alternativního typu a biotronika, obecně i prakticky.

Virgule, věštecké karty, Boží znamení, vnuknutí, tranz, soustředění, vjemy, diagnostické pocity, automatické kresba, automatické psaní, představy, funkční dogmata ap.
Meditace různých typů a praktický nácvik léčitelských technik, ještěrčí dech.
Denní vzorové léčitelské konzultace.
Večerní přednášky a povídání. Moudré řeči.
BUNS:
Sportu toliko podobný doplněk – nabídka ukázek a základů výuky bojového umění meditačního nenápadného stylu (BUNS), určeného zvláště pro nedisponované a slabé. Pro toho, kdo to bude chtít brát vážněji, učiníme osobní přístup a přizpůsobíme individuální trénink. Cvičíte, když chcete, nezátěžově dle vlastního uvážení a chuti.
Alternativní možnosti:
Hry, cvičení, hemžení, procházky, plavání, zlobení, autocyklistika, cyklistika, omezené plachtění (máte-li plachtu...), ležink, sedink, čučink, petanque, kriket, specflorbal, skipperování, kanoistika (kdo přijede lodí...), běh atd. (zvláště po v teple již nevhodném jídle), podle vašich možností a vašeho sportovního nářadí (například činky, kruhy, kladina apod.). Vzhledem k možnosti koupání a skotačení vhodné i pro rodinnou dovču.

..........
Na zapůjčeném pozemku máme povoleno si postavit a využít vlastní stan. Jídlo je takové, jaké si sami na společném ohništi uvaříte. V místě je potápěčský lom s průhlednou studenou vodou do 3-4 m kol 20 °C (0,25 až 15 m 8°C) chovnými raky a zákazem mytí (plavání je majitelem na vaše riziko povoleno), louka, hic i stín, kadibouda, výhled na skálu. Parkování je hned poblíž v témže uzavřeném areálu střelnice. Pitná voda je 165 m pěšky (chodíme tam v davu účastníků s 5L PETkami) nebo 150 m autem a 45 m pěšky do kopce. Zákaz zvířat, rybaření, rušení a povykování, reproduktorů, střelných zbraní, vařičů, kouření, alkoholu, drog, skrytých kamer a focení bez povolení foceného!!! (GDPR)
...
Ideální je přijet první den vykrmení hned po brzkém obědě. Přijedete-li dopoledne, budete asi muset vařit na ohništi nebo zajít do nedaleké hospody. Dopoledne ještě dosekávám nějakou trávu, aby byl plac pohodlný.

Přednáškový cyklus je zvláště v posledních ročnících velmi komorní s minimem lidí, takže je to taková aktivní příjemná dovolená s tužkou a blokem v ruce nebo diktafonem na baterky. Já budu mít akumulátor a měnič na mobily. Víc elektriky to nedá.

Začátek je v sobotu ve 20 hodin, až postavíme stany, rozhlédneme se, zaplaveme mezi kapry, uvelebíme se, uděláme administrativu, čaj apod..
S sebou doporučuji: stan, spacák, karimatku, deštník, plavky, baterku, automobilisti židličku (mám jich navíc jen asi 8 = pro pěší!), ešus nebo lépe rendlík - na který vám udělám nad ohniště závěs z drátu, pokličku do hrnce (ne přes okraj, ale dovnitř), lžíci, nožík, blok, psadlo, ručník, mýdlo, záchodpapír, krmivo (vodu máme my), spodky, svršky (... krále a esa netřeba, stačí mocipáni), lžíci, kudlu a ještě jedny fusekle, kdyby se vám stávající zlomily. 
...


Denní schéma:


Do 8:00 je kvůli rose a stínu noc, pak budík, a započínám proces vlastní exhumace šťastným výkřikem: "Je den bílý, je zas ráno, je třeba vyskočit svěže, protože ptáci řvou, div sen epos erou a všude kolem smrdí kyslík! Příprava na přípravu na rozcvičku!!!"

8:15 i možná trochu víc: Ranní rozhýbání dle mého návodu s náznaky cvičení cvičenců a mé pilné snahy o předvedení téhož ve skutečnosti.

8:45 Odchod na snídani směr kuchyňské ohniště, případně do sousedící kadiboudy za účelem procesu vylučování zrychleného zde přítomným komárem nebo pavoukem - hemeroidálním preventistou.

9:00 snídaně (kdo má; kdo nemá, hladově kouká, řeční nebo medituje na své karimatce ve svém stanu).

10:00 Nástup na přednášení mojí osobou a těch, kteří jsou na moje řeči zvědaví.

12:00 odchod do kuchyně na oběd; ohniště je až šestiplotýnkové, jen je potřeba víc paliva a rozfoukat oheň víc do šířky (sekerka je k dispozici a palivo vyrostlo a uschlo všude kolem). Závěs z drátu na hrnec s pokličkou dovnitř udělám grátis. Poklička přes okraj ven nasává spaliny...

Po obědě probíhá siesta, koupel v potápěčském lomu, ležink, sluneční či dešťová lázeň, čučink, pohyb nebo nehyb dle libosti, meditace, trávicí odkrvení mozku, hemžilové se hemží, hygienisti si dopřávají sprchu z konve, mladší skotačí nebo řvou, flegmatici sebou někam fláknou a meditují atp.

16:00 nástup na přednášku v centru dění, komu právě libo; komu nelibo, ten kamkoliv.

18:00 nástup do kuchyně na večeři, kdo má; kdo nemá, smutně kouká, loudí či odchází do hospodské osvěžovny apod.

20:00 nástup na večerní přednášku za svitu petrolejek, svíček, baterek apod.

22:00 uvažování o tom, že by se mělo jít spát a postupné odpadnutí účastníků do stanů, či kam a provedení tmy.

První den je přednáška jen 20-22 hodin, poslední den 10-12 hod... (přesto i tyto dny jsou účtovány jako započaté pro krátkodobé účastníky)

Pokud bude kdos chtíti v čase polední pauzy osobní poradnu, tedy poplatek je 1000 Kč s dph nebo 50 Euro...

.....

Kde: Střelnice Dubová (Mířetice) poblíž Ležáků a Skutče. Mapa: TADY klikni

Přihlášení uživatele