Tehotenská cukrovka

Re: Tehotenská cukrovka Kartobylinkář Břetislav Nový 24.12.2018 00:21:07 #251
Normálně zde do diskuze nechodím, ale Vánoce...
CK v graviditě klidně.
Máte asi nějaký problém kolem Th10/11 - to bych měl vidět, nicméně Zadbalon 4xD to spraví.

Hypoxická játra pouští cukr i bez zásahu slinivky, tedy OKJ, JK, Sif6, ještěrčí dech
Mimo jídla GK + KK

víc jen osobně nebo v poradně s bodem 3
Tehotenská cukrovka Marcelam 02.11.2018 07:20:02 #241
Dobrý deň, pán Nový. Chcem poprosiť o radu. Som v 21tt a diagnostikovali mi tehotenskú cukrovku. Mám problém s cukrom nalačno, ktorý sa niekedy vyšplhá až na hodnotu 6,5mmol/L. Hodnoty cukru po jedle sú v norme. Cukor nalačno nedokážem ovplyvniť diétou a tento týždeň mi nasadili pichanie inzulínu 6 jednotiek ráno. Odhadujem, že problém bude u mňa spojený s pankreasom, nakoľko mám dlhodobé problémy s občasnou bolesťou pod ľavým rebrom, vystrelujúcou do oblasti chrbta. Napriek vyšetreniam mi však lekár problém s pankreasom nepotvrdil. Keďže som vždy bola za prirodzenú liečbu bez užívania farmatík, veľmi ma rozhodilo nasadenie inzulínu. Na základe odporúčaní od p. Staňkovej som užívala nedávno Medvědicovou směs na bielkoviny v moči a tak by som si aj teraz rada pomohla Vaším výrobkom. Včera som si kúpila Borúvkovú směs. Nakoľko som tieto info nikde nenašla, chcem sa spýtať, či je bezpečné toto užívať v tehotenstve, prípadne čo iné by ste mi odporúčili? Vopred ďakujem za odpoveď.

Přihlášení uživatele