tkáňová hypoxie

Re: tkáňová hypoxie Kartobylinkář Břetislav Nový 24.12.2018 00:14:51 #249
Normálně zde do diskuze nechodím, ale Vánoce...
Tento problém je z rozpadu částí membrán nejen tukových buněk, které nasávají vodu jako houba.
Příčina je skutečně v celkové hypoxii, tedy zanedbaného dýchání, přičemž se organizmus zoufale snaží získat kyslík z glykogenu a cukru z rozpadajících se aminokyselin a cytoplazmy pro odplavení močoviny-.

S tím se dá jen dýchat a celkově podporovat játra. JK, OKJ, SIF6, ještěrčí dech a mimo jídla ROK + IQK, ale je to běh na dlouhou trať...
Re: tkáňová hypoxie Bfinger 20.12.2018 13:23:12 #246
Napište tedy Vaše problémy zde
https://www.dedekkorenar.cz/poradna.html

Tam Vám dědek odpoví a uvidíte co dál
Re: tkáňová hypoxie hypoxie a nadváha kolem břicha 14.12.2018 11:40:23 #245
... ze Slovenska s potížemi, to by šlo asi těžko, tak si to musím prostě vyřešit sama...

Díky Vám a hezké svátky Dr. J. H.
Re: tkáňová hypoxie Bfinger 12.12.2018 09:40:54 #244
Dobrý den, toto napište do poradny, sem děděk moc nechodí a úplně nejlepší když za ním přijedete do osobní poradny
tkáňová hypoxie hypoxie a nadváha kolem břicha 28.11.2018 15:20:31 #243
… je mi 65 a jsem invalidní s nízkým důchodem, před lety mi umřel v náručí partner na rakovinu, zhroutila se, ztratila paměť a pět let se léčilá, trpěly mi z toho hormony, nakonec mi je i rozházela na Slovensku endokrinoložka, z 68 kil jsem přibrala za 4 týdny 20 kilo, přišla o řasy a obočí, dostala jsem z váhy zdravotní komplikace, opuchávají mi ruce i nohy, bolí žíly, ztrácím v nich cit, mám problémy s chůzí, nedokážu držet rovnováhu, špatně chodím, ruce mám necitlivé, ztrácím schopnost psát, a to jsem měla 140 IQ, dnes se mne ujala naše rodinná přítelka ze Slovenska, která se o mne stará, syn partnera mne připravil o hodně peněz za svobodna, já měla amnezii, a tak jsem o ně přišla a nemít rodinnou přítelku ze Slovenska už bych byla jako bezdomovkyně mrtvá, bohužel jsem při tom dostala tkáňovou hypochii a já nejsem schopna sundat ani váhu z 85 či 95 kil na původních 65 kil ani pas ze 110-115 cm na bývalých 67-68 cm, přičemž mi ta nadváha dělá mnoho fyzických problémů… jím celou tu dobu dietu, a když i normálně jim, to ale pak tloustnu ke 100 kilům, nefunguji na kalorie, ale na váhu snědeného, tloustnu i po třech malých rajčatech, jím zeleninu, trochu ovoce a oleje za studena, z normálního jídla tloustnu i na 100 kg a nevím si s tím rady, doktoři mi zatím nikdy po dvou letech neporadili, výživový poradcí či obezitologove též ne, dnes jím maximálně dvě malá jablka denně, ale prirmářka psychiatriem z fakultní nemocnice mi říká, že s tím skončím za tři měsíce na ARO a už mne nikdo nezachrání, ale já už nevím, jak se té tkáňové hypoxie zbavit, výživový poradci melou z cesty, obezitologové také nevědí co s tím, takže nevím co dál, jestli čekat na smrt či se zabít. Můžete mi prosím pěkně nějak poradit, co s tím vším a hypoxii zvlášť udělat, protože nic nezabírá…

Vaše v hluboké ůctě s pokorou

Dr, Johanne Holl

Přihlášení uživatele