Sůl nad zlato

Sůl nad zlato Tadeku 12.12.2022 14:43:42 #468
Dobrý den vážený pane Nový!
Jsem Vaším fandou již 20 let, využil jsem mnoho Vašich rad a doporučení. Vřele děkuji!
Dovolte dotaz: Jak é je Vaše stanovisko, event. zkušenosti, k proplachováním nosních dutin slanou vodou (1% roztok NaCl), kloktání slanou vodou a seškrabování bílého povlaku z jazyka?
Procedura výrazně pomáhá při léčbě onemocnění HCD, ale zejména jejím pravidelným prováděním, udržuje v dutinách aseptické prostředí. Jelikož všechny aerosolizované patogeny se v prvním pořadí zadržují na sliznicích, solné ionty je v krátké době spolehlivě zlikvidují. To znamená, že šanci nemá nachlazení, virová rýma, hnisavá a spálová angina, záškrt, spalničky, zarděnky apod., také tuberkulóza i střevní chřipka (doplněte na co jsem zapomněl).
Solné ionty současně uvolňují vrchní, odumřelé vrstvy sliznic a tím vyplavují alergeny, roztoče ad. Po určité době začne tělo na takto neustále čištěné sliznice vydělovat i zplodiny fyziologických procesů a ledvinám se uvolní. Howgh.
Nechápu, proč v době Covid epidemie nenabádal k péči o hygienu ústní dutiny! Dezinfekce rukou je v tom případě stejně užitečná, jako bělení konečníku. Howgh. Epidemie tím prokázala, že lidstvo ztratilo zdravý rozum, lékařská věda i praxe naprosto shořely. Také policie, prokuratury a soudy naprosto zklamaly a setrvávají v letargii.
Co Vy na to, pane Nový?
PS: Očistu duti solí praktikuji víc jak třicet let …

Přihlášení uživatele