Hučení v hlavě

Re: Hučení v hlavě PetePetan 25.08.2023 14:13:51 #489
Taky mi hučelo a ještĕ občas hučí v hlavĕ. Léky na to nejsou. U mne zřejmĕ možná příčina dlouhodobá bolest (>5 let)4 dásnĕ při zmáčknutí mezi koncem nosu a rty na pravé stranĕ. Mimo toto místo vše ok. 1. Nálev z kvalitního řepík cca 2dkg na 1,5l vody dennĕ až 10 dní. Opakovanĕ po mĕsíci 2.lžíce med+skořice+kurkuma 1:1:1 2x dennĕ. Smĕs připravit ve sklenici a průbĕžnĕ užívat. Zlepšuje i ostrost zraku! Doporučuje se použití cejlonské skořice (s minimem kumarinu)
Hučení v hlavě Monika K. 13.02.2023 09:27:24 #478
Dobrý den,již třetí týden mi hučí v hlavě/uchu...týden "zalehnuté" ucho, lehké nachlazení, občas bolest hlavy, krku. Užívám dubovky do nosu, krku a stříkla jsem i do ucha - po 5 minutách zakápla měsíčkovým olejem. MO+ přikládám jako obklad na noc na krk cca 5 dnů. Užívám ostropestřecovou tinkturu. Nejvíc mě ale trápí to hučení v uších/hlavě - není to konstantě, občas to přestane na několik vteřin-pomůže zatřepat hlavou-na chvilku,ale už je to otravné. Budu velice ráda za vaše rady. Žena, neočkovaná na C.....19, 37let, váha 63, výška 171cm. Moc děkuji

Přihlášení uživatele