Téma: Mnohačetné tělesné projevy

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Kartobylinkář Břetislav Nový 2024-12-07 01:16:30, odpověď na #31604 ukázat v kontextu reset

Pravděpodobně v mých Hlásáních přeskakujete moje promluvy za PCSK, které by vás stabilizovaly i na duchovní úrovni v procesu chápání Boha dynamického a ne od vlastníků náboženství Boha statického... https://www.bretislavnovy.cz/aktivity-a-sluzby/promluvy-pcsk.html

Zřetelně se jedná o blokády páteře... (sympatikotonie)... někdo s Dornovou metodou by vám měl záda rozvolnit.
Další je celkem přesný popis nedostatku kyslíku v CNS i v játrech. Zdá se, že Frolovův trenažér je málo.

AK + BK + PSK + VK 2,5+2+2+1,5 ml do 2 dcl vroucí vod a po posečkání na zchladnutí na tělesnou teplotu zároveň o odpařením přebytečného lihu pít 4xD mimo jídla. Ke každé porci bych doporučil Q10P a 2 tobolky GY.
Sif 6 a dýchat 10-20 minut 2-4xD a v ostatní čas co nejvíc Ještěrčí dech.
Z cvičení si myslím, že nejdůležitější je večerní cvičení DB.
Pro detox je JK 1 lžička do decky vody 3xD po jídlech a OKK 1/2 lžíce s jídly či v nich také 3xD.
Na noc 1 lžíce Sanogel do 1,5 dcl vody +1 lžička NK + B komplex forte. A spát s černým kulichem až po ústa pro regeneraci nervů a očí.

Když by to bylo málo, bylo by asi vhodné se ukázat v osobní poradně.

Vemarie 2024-12-06 12:24:05 ukázat v kontextu reset

Dobrý den Břetislave, je mi 48 let, vážím 58 kg a měřím 163 cm. Nejsem očkovaná na Covid. Povolání průvodkyně seniorů a nemocných v domácí péči.
Asi před 2 lety silné bolesti pánve přecházející do zad, svalové fascikulace, před spaním zimnice,vnitřní třesy, bušení srdce až srdeční arytmie s pocitem kolapsu, ztuhlost a bolesti krční páteře a zad, bolesti hlavy, praskání v kloubech, slabé nervy, neschopnost vidět násilí v televizi či kině - nutnost okamžitého opuštění místnosti. Několikrát vzestupný tlak přes páteř do hlavy a pocit, že se zblázním. Od mládí velmi často chodím na malou.
Sebeléčba: Frolův dýchací trenažér, techniky na uvolnění, procházky do přírody, cvičení, velké dávky vitamínů, objednávka Vašich produktů na očistu těla a hormonální rovnováhu, vnitřní duševní práce s myšlenkami a vzorci chování (praktikuji už léta, stále pokračuji), modlitby a propojování se s Kristovskou energií a pannou Marií (k Marii mám velmi blízko z doby, kdy jsem bydlela v Mariánkách (původ z Moravy, nutkání přesídlit do Mariánek, nyní vdaná v Německu) a byla k ní vnitřně vedena. Je patrné zlepšení akutní fáze. Zajímavé je, že necítím úbytek energie, nehubnu.
Nikdo z lékařské komunity není schopen pomoct. Moje vnitřní touha směřuje k očištění duše, ale tělo tady taky potřebuji. Budu vděčná za Vaše nacítění a radu. V úctě a s díky

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele