|
Je vidět, že už jste zkušená
3-4xD po jídle nebo kdykoliv podle citu 12K 1-2 lžičky do 1-1,5 dcl teplé vody
To zlepší tvorbu trávicích šťáv i peristaltiku střev a zároveň potlačí patogenní mikroflóru ve střevech.
Jinak si k pití udělejte čaj z heřmánku, le ne z toho vyčpělého z obchodu, ale dojděte si někde k poli a vyčuchujte ho podle vůně (silice). A z toho si udělejte zápar. O něco lepší je ze sušeného za studena, ale nahonem je použitelný i čerstvý. Popíjejte ho klidně celý den, dokud vám bude chutnat. On ve chvíli, kdy ho už nebudete potřebovat, vám chutnat přestane.
Rozříznete-li heřmánkovou hlavičku jako dort, je uvnitř dutá... to je důležité poznávací znamení.
Do toho čaje můžete proti zahlenění přidat i diviznový květ... ráno ho jdu sbírat nebo použít naši Diviznovou směs PK mimo jídla.
Večer večerní cvičení DB.
S jídly bych doporučil Narogesin zprvu 3xD, později 1xD.
|