|
Dobrý deň, som žena, 19 rokov, 54kg, 158cm, neočkovaná.
Píšem Vám ohladom toho, že keď mám menštruáciu mávam veľké bolesti - prvy deň je to najhoršie, druhý deň lepšie, no stále som čiastočne nepoužiteľná. Potom sa to už dňami zlepšuje. Okrem bolestí je mi veľká zima a nemám chuť do jedla.
Ešte k tomu, neviem, či toto má s tým niečo spoločné, no bývam dosť často chorá aspoň raz za dva mesiace. Naposledy to bol zapal lymfatických uzlín, ktoré mám odvtedy neustále zväčšené a často ma bolia (krčné hlboké). Teraz akurát mám silný zápal močového mechúra.
Kebyže mi viete poradit bola by som veľmi vďačná.
Chcela by som sa Vám taktiež poďakovať, minulé leto Ste mi veľmi pomohli. Ďakujem.
|