|
Dobrý den Žena, 43 let, (v mládí kuřačka)nyní už min. 10 let nekuřačka, neočkovaná, 168 cm, 70 kg. Už min. 3 roky mě opakovaně trápí bolesti žaludku, zejména po ránu a téměř vždy na lačno. Po tom, co něco sním, se to brzy zlepší a bolest zmizí. Někdy je období klidu, potom zase období potíží. 2x s ročním odstupem gastroskopie, která potvrdila slabý zánět žaludku a dvanácterníku, přítomnost helicobaktera ale neprokázána. Život pouze s běžným stresem, bez stresujícího zaměstnání (doma s dětmi), fungující partnerský vztah i rodinné vztahy. Předem moc děkuji
|