Téma: Velký úbytek energie a vyčerpání

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Břetislav Nový 2026-04-30 17:30:11, odpověď na #32278 ukázat v kontextu reset

Ta tvrdohlavost pramení z omezeného zpracování informací málo prokysličeným mozkem.
Jste bystrá pozorovatelka a skutečně jí dotek smrti sfouknul svíčku, protože se už nějakou dobu z ničeho neraduje. A navíc vnímá, jak se jí tělo kazí a zrychleně stárne.
Zobrazuje se mi hodně bylinných směsí najednou...
Takže ty úplně nejdůležitější jsou pro tentokrát:
KRK + BK + SK + CEK 1+1+1+1 lžička do 2 dcl vody pít mimo jídla 3xD.
Po jídlech JK 1 lžička 3xD a s jídly či v nich OKT, abychom zpomalili degenerativní proces. Něco na to ještě vymyslím... také kvůli sobě ... už jsem začal s pokusy a pracovní název je Ostrolin. Zeptejte se mě z měsíc telefonem, legálně to bude ještě za delší dobu, ale vyrobil bych to pro vás jakoby na pokusy...
Vyvíjím ještě Dědoil, který by se asi hodil také (proti rakovině a nadváze...

Kupte jí polarizační brýle nebo klipsy, které snižují metabolickou zátěž sítnice asi o 60 %.... v Pardubicích skladem. Asi by nebylo od věci ji přivézt ke mně do osobní poradny, protože ona na vás nedá.

Světlo_duše 2026-04-28 13:29:28 ukázat v kontextu reset

Dobrý den, pane Nový,
prosím o radu. Jde o moji maminku, 79 let, 154 cm, 88 kg, očkovaná na covid. Vše, co budu psát dále, se týká posledních 3 týdnů, před nimiž jsme se dozvěděli, že maminčin švagr je v hospici. Od té doby maminka unavená, demotivovaná, bez energie, téměř nejí. 1/2 jogurtu je její typická snídaně. Odmítá jít ven, tam se jí stalo, že když ji slunce oslnilo, viděla rozdvojeně a ještě pár hodin rozostřeně. Stalo se jí taky, že jedno ráno nemohla vstát z postele a namísto toho upadla. Navenek tvrdí, že je se švagrovým stavem srovnaná, ale cítím, že se tím velmi trápí. Zároveň je tvrdohlavá a má svou hlavu. Když jsem zkusila jí dát smoothie z 1/2 banánu a 1 dcl mléka a tajného přídavku 1/2 dávky proteinu, hned jí bylo trochu lépe a měla víc energie i jasnosti myšlení a snad i lepší nálady. Ale to jsem musela udělat tajně, novoty neuznává a mezi novoty počítá kdeco a já jsem o generaci mladší, takže dle ní vím houby o životě. Jak ji přimět více jíst? Hlavně bílkoviny nejí skoro žádné, pak jí ubývají svaly a neunese se.
Mnohokrát děkuji.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele