|
Dobrý den,
děkuji za odpověď na téma Depresivní porucha.
Ráda bych se poradila na téma žaludku a celkového trávení. Deprese se u mě projevuje i na trávení - v období návratu deprese (jaro téměř vždy) mám pocity plného žaludku, zpomaleného trávení, tlaku v žaludku...Nejsem si vědoma žádné dietní chyby, ale jsem si dobře vědoma toho, že jsem si "ublížila" snahou pomoci v mé nejbližší rodině, i když jsem na to neměla dost síly. Krom toho chodím fyzioterapii - hrudní a bederní páteř - je možné, že i toto může zhoršit potíže se žaludkem?
Žena, 63 let, 163 cm, 48 kg,2 očkování covid. Jsem fyzicky aktivní, ráda a hodně se hýbu. Od září loňského roku jsem v důchodu,
předtím 2 roky v pracovní neschopnosti kvůli depresi. Práci jsem ukončila ze zdravotních důvodů.
Děkuji a srdečně zdravím.
|