|
Dobrý den, pane Nový,
obracím se na Vás kvůli zdravotnímu stavu mého manžela - 51 let, 184 cm, 98 kg, neočkovaný. Asi před dvěma měsíci prodělal zánět středního ucha, od té doby má ucho stále zalehlé, šumí mu v něm a hůře slyší.
Užíval dvoje antibiotika, spreje do nosu, dlouhodobě bere Sinupret a mukolytika, ale potíže přetrvávají. Pravděpodobně mu za bubínkem zůstal zahuštěný hnis, který nevytekl. Nepomáhá ani profukování uší a na ORL mu p. doktor sdělil, že to chce čas.
Stav je pro něj už i psychicky náročný, proto bych Vás chtěla moc poprosit o radu, zda existuje nějaká přírodní léčba - bylinky, které by mu mohly pomoci.
Předem moc děkuji a přeji krásné jarní dny.
|