Téma: mravenčení

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Břetislav Nový 2026-05-07 03:17:31, odpověď na #32289 ukázat v kontextu reset

Je to porucha prokrvení... stagnuje vám tam krev a překyseluje se lokalita. Možná to dělá hrana židle bránící krvi téci nahoru...
Co hodinu 10 houpavých polodřepů nebo vyběhnout do 2 patra.
MK + MYK 3+2 ml do 2 dcl vody 3-4xD a lze to podpořit DY 2 tobolkami na porci a případně Mobivenalem

Zadbalon 2xD minutu se poválet
Večerní cvičení DB

Asi by by nebylo od věci se stavit osobně... aby tam nebyla skrytá trombóza

myšššš 2026-05-05 12:20:29 ukázat v kontextu reset

Dobrý den, jsem 58/175/68, u PC, neoč. Asi před 3 nedělemi mi začala pálit-mravenčit kůže na nohách(někdy jen stehna, někdy od stehen dolů). O víkendu téměř nic, ale když musím v práci sedět, zas to začne. Vůbec nevím co s tím. Chybí nějaké vitaminy-minerály? Neberu nic, jen občas piju chlorelu, ječmen, vit.D, hýbu se(jen chůze,protahovací cvičení, Vaše polodřepy). děkuji M.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele