Téma: mravenčení
Celkem 2 příspěvků.
| Břetislav Nový 2026-05-07 03:17:31, odpověď na #32289 | ukázat v kontextu reset |
|
|
|
| myšššš 2026-05-05 12:20:29 | ukázat v kontextu reset |
|
Dobrý den, jsem 58/175/68, u PC, neoč. Asi před 3 nedělemi mi začala pálit-mravenčit kůže na nohách(někdy jen stehna, někdy od stehen dolů). O víkendu téměř nic, ale když musím v práci sedět, zas to začne. Vůbec nevím co s tím |
|
Je to porucha prokrvení... stagnuje vám tam krev a překyseluje se lokalita. Možná to dělá hrana židle bránící krvi téci nahoru...
. Chybí nějaké vitaminy-minerály? Neberu nic, jen občas piju chlorelu, ječmen, vit.D, hýbu se(jen chůze,protahovací cvičení, Vaše polodřepy). děkuji M.