Téma: Pusa
Celkem 2 příspěvků.
| Břetislav Nový 2026-05-07 03:13:34, odpověď na #32290 | ukázat v kontextu reset |
|
|
|
| Nivařka 2026-05-06 14:42:16 | ukázat v kontextu reset |
|
Dobrý den pane Nový, obracím se na vás s prosbou. Bolí mne nebo spíš brní levá půlka pusy. Dásně nahoře i dole, jde mi to od shora od třetího zubu, přes dásně, čelistní kloub, až po čtvrtý zub dole. Žádné stoličky už tam nemám.Mám zubní náhradu, ta sedí dobře. Zuby bych měla mít v pořádku, i podle rtg. Nicméně ty zuby bolí-brní. Užívala jsem RAK+LIK. Žena, 53 let, 166cm,92 kg. Neočkovaná, nekuřačka. Děkuji |
|
Ten problém je ve trojklanném nervu. Neobvykle v dolní a střední větvi. Asi to bylo dříve drážděno tlaky nebo se tak zastaraly v lymfě bakterie z mezizubí.