Téma: doplnění dotazu ohledně očního víčka
Celkem 2 příspěvků.
V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
| Břetislav Nový 2026-05-09 23:39:46, odpověď na #32295 | ukázat v kontextu reset |
|
|
|
| Bělina 2026-05-09 09:58:02 | ukázat v kontextu reset |
|
Pane Nový, moc Vám děkuji za Vaši odpověd a doporučení.Chtěla bych se ještě zeptat, zda mám kromě doporučených přípravků- něco dělat s okem,resp.očním víčkem,aby se ten otok odstranil.Nenií sice bolestivý, ale víčko je zatím stále naběhlé.´Nemám si na oko dávat ještě nějaký zábal-třeba z odvaru světlíku?Moc Vám děkuji za Vaše pochopení a Vaši odpověd a přeji příjemný víkend.Majka |
|
V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Velmi správně, máte-li světlík, udělejte zápary a jako obklad na oko na 2-3 hodiny a potom nechat asi 4-5 hodiny bez obkladu a znovu...