Téma: oční víčko-poděkování
Celkem 2 příspěvků.
V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
| Břetislav Nový 2026-05-12 01:10:12, odpověď na #32297 | ukázat v kontextu reset |
|
|
|
| Bělina 2026-05-10 07:50:38 | ukázat v kontextu reset |
|
Pane Nový,moc Vám děkuji za Vaše sdělení a doporučení.Bylinku světlík mám doma,tak si budu dávat na oko obklady-jak jste mi doporučil a užívat vaše produkty na posílení imunity a věřím,že bude oko-resp.víčko- zase v pořádkuJeště jednou Vám děkuji za Vaši snahu mi pomoci a přeji příjemnou májovoui neděli.Majka |
|
V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Děkuji za důvěru