Téma: Bolest hlavy
Celkem 2 příspěvků.
| Břetislav Nový 2026-05-13 01:16:10, odpověď na #32301 | ukázat v kontextu reset |
|
|
|
| Mufos 2026-05-12 20:53:22 | ukázat v kontextu reset |
|
Dobrý den, chtěla bych se poprosit o radu. Dcera 11 let 39 kg. Každý týden ji trápí bolest hlavy, většinou v pondělí. Mám pocit, že je to psychosomatika, vždy v neděli už mluví o tom že ji bude bolet hlava. Dávala jsem ji lék proti bolesti nurofenu 200,ale už se mi zdá že má vytvořenou závislost a tělo takto reaguje. Snažím se jí léky už nedávat, pomůže ji masáž a spánek. Hodně sportuje a je kazdy den venku. Děkuji za radu. |
|
Je vystresovaná... její mozek má vysokou spotřebu kyslíku.