Téma: Bolest hlavy

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Břetislav Nový 2026-05-13 01:16:10, odpověď na #32301 ukázat v kontextu reset

Je vystresovaná... její mozek má vysokou spotřebu kyslíku.
Asi bych to na dálku řešil Sif4 a dýchat 4xD nebo podle potřeby 4-7 minut.
Někdo s Dornovou metodou by se mohl podívat na umístění C2 obratle, nemám z toho dobrý pocit

Na spaní černý kulich až po ústa a vyhřát hlavu a horní krční páteř.

RIK 30-40 kapek do 1-1,5 dcl vody a pít 1-4xD podle potřeby mimo jídla, obvykle v pondělí. V ostatní dny místo RIK dávejte BK 30 kapek stejně.

Řekněte jí ať se narovná jako baletka a ne Spejbl.

Mufos 2026-05-12 20:53:22 ukázat v kontextu reset

Dobrý den, chtěla bych se poprosit o radu. Dcera 11 let 39 kg. Každý týden ji trápí bolest hlavy, většinou v pondělí. Mám pocit, že je to psychosomatika, vždy v neděli už mluví o tom že ji bude bolet hlava. Dávala jsem ji lék proti bolesti nurofenu 200,ale už se mi zdá že má vytvořenou závislost a tělo takto reaguje. Snažím se jí léky už nedávat, pomůže ji masáž a spánek. Hodně sportuje a je kazdy den venku. Děkuji za radu.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele