Téma: štítná žláza
Celkem 2 příspěvků.
| Břetislav Nový 2026-05-14 19:47:49, odpověď na #32308 | ukázat v kontextu reset |
|
|
|
| Bělina 2026-05-14 16:57:45 | ukázat v kontextu reset |
|
Dobrý den pane Nový-prosila bych Vás o sdělení,-jak Vy vidíte moji štítnou žlázu.12 let jsem se léčila na hyperfunkci ŠŽ a užívala léky.Léky působily na žaludeční sliznici a tak mi endokrinoložka zkusila léky vysadit-po provedeném odběru krve na hormony ŠŽ.Léky už neberu 2 roky a 7 měsíců-na kontroly-odběry krve chodím po půl roce,prý jsou hodnoty v normě, ale já se necítím dobře. |
|
Doporučuji vyzkoušet kombinaci VK + HOK + KZK 1+1+1 ml do 1,5 dcl vody 4xD mimo jídla