Téma: štítná žláza

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Břetislav Nový 2026-05-14 19:47:49, odpověď na #32308 ukázat v kontextu reset

Doporučuji vyzkoušet kombinaci VK + HOK + KZK 1+1+1 ml do 1,5 dcl vody 4xD mimo jídla
OKB 1/2 lžíce 3xD s jídly či v nich
Sif4 a dýchat 2-3 minuty co hodinu podle technických možností

Bělina 2026-05-14 16:57:45 ukázat v kontextu reset

Dobrý den pane Nový-prosila bych Vás o sdělení,-jak Vy vidíte moji štítnou žlázu.12 let jsem se léčila na hyperfunkci ŠŽ a užívala léky.Léky působily na žaludeční sliznici a tak mi endokrinoložka zkusila léky vysadit-po provedeném odběru krve na hormony ŠŽ.Léky už neberu 2 roky a 7 měsíců-na kontroly-odběry krve chodím po půl roce,prý jsou hodnoty v normě, ale já se necítím dobře.
Problémy s nespavostí,krev.tlakem,malátnost,zhoršení zraku a sluchu, úbytek váhy apod.Léky,které jsem tak dlouho užívala,se prý mohly užívat jen 2 roky a tak mi možná rozhodily celý hormonální systém.Pane Nový,prosím o Vaše vyjádření a děkuji za pochopení.Majka-81 let,45 kg.158 cm,neočkovaná...

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele