Téma: štítná žláza-dodaatek
Celkem 2 příspěvků.
V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
| Břetislav Nový 2026-05-16 04:57:18, odpověď na #32311 | ukázat v kontextu reset |
|
|
|
| Bělina 2026-05-15 11:40:20 | ukázat v kontextu reset |
|
Pane Nový,moc děkuji za Vaše doporučení.Mohl by jste mi ještě napsat- jak moje ŠŽ pracuje? Jde o zpomalenou činnost /hypotyreozu/ nebo zrychlenou /hypertyreozu/ ? Myslím si, že určitě nepracuje tak, jak by měla.A jak jsem Vám psala,léčila jsem se na hypertyreozu /12 let/, Zpočátku jsem po vysazení léku užívala 5 kapiček jodu 1x denně, ale ted už asi půl roku neužívám, ani ty, a tak Vás prosím o Vaši odpověd a děkuji za pochopení a přeji příjemný víkend.Majka |
|
V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Podle virgule je nevýznamně zvýšená.