Téma: Nevolnost, mrtvení prstu, tenisový loket

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Břetislav Nový 2026-05-19 14:41:12, odpověď na #32319 ukázat v kontextu reset

Ten nerv je poškozený ROK + BK + IQK + PRK 1+1+1+1 lžička do 2 dcl vody a pít 4xD mimo jídla a k tomu Brahmi + 1 odměrka kolagenu s kys. hyaluronovou

K8 mazat ten loket 2-4xD a na noc obkad MO+

Bederku jen masírovat MO+

Večerní cvičení DB
ZLZ 2xD
Zadbalon 2xD minutu

ta 17 hodina souvisí s bioenergetickým potenciálem našeho společenství, protože se nejvíc pohybuje bioenergie... je pozoruhodné,jak jste citlivá, asi to bude tím, že jste přidušená... SIF6 2+4xD dýchat 15 minut

Kooretinka01 2026-05-18 22:23:11 ukázat v kontextu reset

Dobrý den pane Nový, už párkrát jste mi moc pomohl, obracím se na radu znovu. Je mi 55 let, vážím 85 kg, měřím 168cm, neočkovaná. Je to asi měsíc co mi znecitlivěl část článku na pravém prstu na noze, stalo se to po cvičení, kdy jsem seděla na nártu. Do toho mně bolí tenisový loket a od odpoledne asi od 17 hodin zlobí trávení, mívám pocit na zvracení, ještě zlobí i když cvičím SI kloubení také na pravé straně. Občas mi skáče krevní tlak taky po 17 hodině ( to jsem přisuzovala menopauze) .Pracuji jako soukromá účetní, kancelář máme doma.
Děkuji Ivana

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele