Téma: Nevolnost, mrtvení prstu, tenisový loket
Celkem 2 příspěvků.
| Břetislav Nový 2026-05-19 14:41:12, odpověď na #32319 | ukázat v kontextu reset |
|
|
|
| Kooretinka01 2026-05-18 22:23:11 | ukázat v kontextu reset |
|
Dobrý den pane Nový, už párkrát jste mi moc pomohl, obracím se na radu znovu. Je mi 55 let, vážím 85 kg, měřím 168cm, neočkovaná. Je to asi měsíc co mi znecitlivěl část článku na pravém prstu na noze, stalo se to po cvičení, kdy jsem seděla na nártu. Do toho mně bolí tenisový loket a od odpoledne asi od 17 hodin zlobí trávení, mívám pocit na zvracení, ještě zlobí i když cvičím SI kloubení také na pravé straně. Občas mi skáče krevní tlak taky po 17 hodině ( to jsem přisuzovala menopauze) .Pracuji jako soukromá účetní, kancelář máme doma. |
|
Ten nerv je poškozený ROK + BK + IQK + PRK 1+1+1+1 lžička do 2 dcl vody a pít 4xD mimo jídla a k tomu Brahmi + 1 odměrka kolagenu s kys. hyaluronovou