Téma: Chronické obtíže a nemocné děti

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Břetislav Nový 2011-05-11 12:23:51, odpověď na #11355 ukázat v kontextu reset

Naštěstí pro vás jste jen intoxikována vlastním odpadem, protože nedýcháte a hrbíte se. Přečtěte si detoxikaci a postupně najeďte na tuto životosprávu. Asi za měsíc potom se objednejte do mé poradny a doladíme zbytek.Více viz obecné zpracování: Zánět obecně a konkrétně zánět nosohltanu,  Štítná žláza obecněDetoxikace


IvaHajek 2011-05-11 09:55:23 ukázat v kontextu reset

Krásný jarní den, prošla jsem v rámci možností Vaše produkty, články i poradnu a najednou nevím co (nebo co všechno?) by mi prospělo na moje obtíže. Osobně se cítím na detox, celkovou debordelizaci těla,...?
Je mi 34 let, mám dvě malé děti (3 a 5 let, které neustále smrkají, kašlou, občas zvrací, díky tomu málo chodí do školky a jsem s nimi věčně doma - co s tím??), chronický zánět šítné žlázy (hypofce, léčeno Euthyroxem, pocitově bez efektu), dlouhodobě mě trápí a otravuje akné, něco tomu příbuzného na nohách (ani kožní mi nedokázali říct, co vlastně a jak s tím pryč), neustálá únava, mizerná paměť, horší kvalita vlasů a nehtů, chybí mi "tah na branku", chuť do nejrůznějších činností (včetně plnění manželských povinností). Plíživě a nezadržitelně přibývám na váze (nekouřím, nesladím, neknedlíkuju, nejím uzeniny, buráky, chipsy a fastfoody, kam můžu jdu pěšky). Reakce lékařů i laiků typu "to máte od štítné žlázy" mě fakt neuspokojují.
Toto v kombinaci s věčně klempírujícími dětmi ze mě činí osobu nevraživou, protivnou, naštvanou na sebe i na okolí. A teď, Dědku, poraďte, jak a čím z toho ven.
Chci zpět přiměřenou kvalitu pleti, kůže, paměti, chci věku přiměřenou energii, chci zdravé děti (žádná alergie či snížená imunita neprokázána).

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele