Téma: detox? + kojení

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Břetislav Nový 2012-01-07 19:18:52, odpověď na #14130 ukázat v kontextu reset

Jak taháte mimino No. 1, tak se k němu hrbíte a bortíte si páteř. Vyprste se, narovnejte krk.! Přečtěte ci článek o detoxikaci - to vše při těhontsví lze i při kojení. Po dobu kojení byste ale měla být správně neplodná... Pijte i ostatní bylinné přípravky... (GK, GH, CK, AK, MO atd...)Více viz obecné zpracování: Detoxikace


ennis 2012-01-07 00:05:45 ukázat v kontextu reset

Dobrý den, prosím o radu na takový spíš všeobecný dotaz.Vlastně nemám žádný zásadní problém, ale ráda bych tak cca do roka podruhé otěhotněla a ráda bych se to připravila Teď druhý rok kojím a jsem lehce unavená lidově vyflusnutá, navíc se mi vrátily občasné pravostranné migrény (měla mámka, babička, prababi...), se kterými jsem dřív končila i na kapačkách (odpadala jsem do stavu úplně mimo), a které se během prvního těhotenství vytratily + objevily se i kvasinky dvakrát, ale stačila dietka na jejich zažehnání...To mě však vede k myšlence před dalším těhotenstvím se vyčistit - jak to ale udělat kvalitně, když kojím a zatím kojit nepřestanu - a spojit to dohromady s léčbou hlavy a ještě navíc dobít baterky ?
Krční páteř si nechávám napravovat, jím myslím docela zdravě, hýbu se kolem dítěte, psa a muže, po poli a po zahradě...mám 32 roků, 164cm a 55kg...děkuju za odpověď a za dubové kapky, které pijem skoro tak hodně jak vodu))

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele