Téma: Ženské problémy - menstruace - krvácení, které přetrvává 42X180/90

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Břetislav Nový 2012-01-14 12:57:32, odpověď na #14424 ukázat v kontextu reset

Při soustředění se na vás v meditaci jsem obdržel informaci, že by pro vás bylo nejvhodnější následující překvapivé řešení, protože se vám sesedá páteř a inervace od míchy není korektní do nadledvinek ani do orgánů pánevního dna. To vede k neodloučení endometria, jehož nárůst blokuje projevy menzes a bývá zařazován mezi prekancerozy. Uvařte si vločkovou kaši a jeden den jezte podle chuti jen tu. Lze k tomu přidat trochu ovoce či kompotu z meruněk, švestek či broskví. Dalších 10 dnů nejezte nic. Potom začnete zase jíst tuto kaši a postupně i další potraviny s ohledem na můj článek zde Potrava jaterně šetrnější. K pití si dělejte nekalorické čaje nebo jen vodu s našimi koncentráty střídavě v pořadí JK, GK, CK, REK, VK vždy 1 lžičku do 1,5-2 dcl. Nejméně 2xD. Podle možností je potřeba dýchat sif6 2-4xD 5-20 minut a cvičit potom novpoklony 5-15. MO+ masírovat záda a zvláště nahrbenou bederku a šíji - vždy směrem ke hlavě. Také 6xD půlminutu se poválet na zadbalonu. První a druhý den hladu dodržujte vyšší fyzickou aktivitu, jinak vás bude bolet hlava, potom aktivitu svého standardu, jen si přidejte spánku nejméně hodinu. Noste bederní pás a zateplete šíji. Od druhého dne, až začnete opět jíst, si přidávejte do jídla 3xD 1/2 lžíce OKH. Do pochvy aplikujte obden MO+ 1 ml. ------------- V případě povrchnějšího nekomplexního přístupu si berte 3xD GK 2 lžičky a VK 1 lžičku do 2-2,5 dcl vody mimo jídla. JK 1 lžička do 1 dcl vody a pít po jídlech. OKH 3xD 1/2 lžíce s jídly. MO+ 1 ml do pochvy obden. Novpoklony, sif6, zadbalon.

Více viz obecné zpracování: Endometrióza

atalantea 2012-01-14 12:02:54 ukázat v kontextu reset

Dobrý den, je mi 42 let, výška 180 cm, váha 90 kg, zaměstnání odpovědné, stresující,, střídavě sedavé a v terénu- venku či uvnitř budov.
Můj problém: v listopadu jsem měla nejspíš angínu- ale nemám mandle, měla jsem velké bolesti v krku a v bederní oblasti- nasazeny ATB. Od té doby mám potíže s menstruačním cyklem. V prosinci se menstruace téměž nedostavila, pouze jeden den slabé krvácení. Počkala jsem do dalšího měsíce. Menstruace se objevila v lednu, přibližně po 23 dnech, avšak první 3 dny bylo jen slabé špinění, po té 4-5 dní by se to dalo přitrovnat k lehčímu krvácení- stačila jen malá vložka, další 3-4 dny jen slaboučké krvácení, které přetrvává. Chci se optat co s tím?
Děkuji za odpověď.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele