Téma: OO-KH - vyrážka

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Břetislav Nový 2012-01-25 23:12:32, odpověď na #14626 ukázat v kontextu reset

Může to být obojí, ale spíše dotoxikace. S podobnou reakcí jsem se setkal u podobně mladých žen a postupnou komplexní detoxikací se to vyčistilo. Prostě uberte a případně tamponujte lokalitu neředěnými RK.



Více viz obecné zpracování: DetoxikaceVitiligo, ztráta pigmentu


novakmi 2012-01-25 21:54:49 ukázat v kontextu reset

Dobrý den.
Začal jsem užívat více OO-KH (cca 3x denně čajová lžička až polévková lžíce - dle chuti). K tomu užívám momentálně TK 2x-3x denně a 2x denně Gambit. Na horní polovině těla, včetně rukou mi vyrašila vyrážka (stovky pupínků) - trvá cca 3 dny (červené pupínky mírně svědivé, některé s bílými tečkami (asi jako v pubertě)). Nevím, jestli je to důsledek detoxikace (jater?) nebo spíše alergie a měl bych něco vysadit. Děkuji za radu. Michal (muž, 26 let)

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele