Téma: Opistorchosis ??

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Břetislav Nový 2012-03-13 17:46:52, odpověď na #15318 ukázat v kontextu reset

Možná by na ty parazity tačily 12K 1 lžička do decky vody před jídly. JK 1 lžička do 1-1,5 dcl vody a pít po jídlech. 3xD. OO-KH 1/2 lžíce s jídly 3xD. GK 1-2 lžičky do 1-2 dcl vody a pít mimo jídla 2-3xD. Případně s GH 1 lžíce do 4 dcl. Eve 3xD 1 lžičku. Sifon 6 a dýchat 4xD 10 i víc minut. Zadbalon 4xD minutu. MO+ mazat prsa a kde co, lze i užívat a zjemnit chuť Eve smícháním 2:1. Na vyrážku kromě dubovek na noc RM-BS tence. Snad by pomohl i zapper.Více viz obecné zpracování: Detoxikace, Ekzém atopický


Leela 2012-03-13 11:24:27 ukázat v kontextu reset

Dobrý den dědečku kořenáři,

jsem kojící maminka ročního chlapečka, po náročném těhotenství s 4měsíčním úporným zvracením.
Je mi 37let, 158cm, 48kg.

Moje současné potíže: vrátila se mi červená "vyrážka", která se objevuje po zahřátí kůže. V roce 2009 mi bylo po vyšetření přístrojem Imago sděleno, že se jedná o přítomnost rybího parazita opistorhis, který se usadil v játrech a obsadil žlučové cesty a toxiny se vylučují kůží (prý poté hrozí napadení slinivky a rakovina téhož orgánu) - tyto informace nemám ověřěny jiným odborníkem. Tehdy se potíže postupně vytratily (zejména po pobytech v meditačních centrech), ale teď jsou zpět a já nevím, jak je řešit, a proto Vás prosím o radu.

Také mám občasné bolesti zhruba v oblasti pravého vaječníku, na kůži břicha a podbřišku se mi nedávno udělala vystouplá "mateřská znaménka" či co. V těhotenství jsem měla na pravé straně také myom - nevím jak teď.

Mimo opistorchosis mi bylo v roce 2009 na Imago diagnostikováno:
mononukleóza (v asi 34letech) - virus Epstein-Barr cévy a srdce a staph.aureus břicho.

Už jsem si intuitivně vyhlédla některé Vaše produkty (měsíčkový olej, maliníková směs, dubovky, tymiánová směs atd.), ale budu moc vděčná za Vaši radu.

Srdečně zdraví,
Leela.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele