Téma: Cysta,myom

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Břetislav Nový 2012-07-23 08:29:25, odpověď na #15791 ukázat v kontextu reset

Mně se to nezdá, pakliže by se jednalo o endom., tak byste to měla i jinde po břišní dutině a bolesti a tlaky by byly zřetelné. Spíš mi to připomíná následek zaniklého folikulu vajíčka. Aplikujte MO+ do pochvy obden asi 1-2 ml. Před použitím pána vždy (i na pána). K pití GK + GH 2 lžičky + 1 lžíce do 4 dcl vody a pít mimo jídla. Po jídlech JK 1 lžička do decky vody. S jídly 2 lžičky Eve a 1/2 lžíce OO-KH. 3xD Q10P. Bederní pás od kostrče výš. Novpoklony 3xD 10 nebo alespoň klek na zadek mezi paty a hlavu dopředu na zem na 3 minuty. Sifon 6 2xD 10-20 min. Zadbalon 2-4xD půl minuty.Více viz obecné zpracování: Endometrióza


anuška 2012-07-20 10:20:28 ukázat v kontextu reset

Dobrý den,
opětovně se vracím k problematice,kterou jsem s vámi řešila pod tématem "Cysta,endometrióza" v loňském a předloňském roce.
Endometrická cysta na pravém vaječníku zůstává v dvoucentimetrové velikosti,doplňuje ji myom na děloze.
Gynekoložka opětovně doporučuje chirurgický zákrok v podobě odstranění dělohy včetně vaječníku.Tento zákrok by vyřešil i pravidelnou kontrolu mé krve-hraničně zvýšené markery pro rakovinné bujení.
Po zdravotní stránce mě tyto dva gynekologické útvary neobtěžují,menstruaci mám pravidelnou v poslední době s občasným špiněním po cyklu,což je dle gynekoložky důsledek začínajícího přechodu.
Mám 47 roků, výšku 178 cm, hmotnost 65 kg, profesně naplňuji pedagogické poslání.
Děkuji za odpověď a radu,Anna.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele