Téma: Dávení spojené s říháním

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Břetislav Nový 2012-08-27 00:01:39, odpověď na #15892 ukázat v kontextu reset

Do krku aplikujte RK z rozstřikovače 3-8xD dle potřeby MO 1 lžíci povalovat v ústech 1/2 hodiny a potom polykat 2xD. 12K 1 lžičku do dvou deci vlažné vody 10-15 min. před jídly 3xD (v případě potíží i po jídle) JK 2 lžičky do 1-2 dcl vody 3xD po jídle. TK + REK 1 + 2 lžičky do dvou deci vody 3-5xD mimo jídla + vitC1000 1-4xD a když by bylo zle tedy přicucávat Glucamedic tablety asi 10 za den. Vhodné by bylo objednat se k panu Vrškovi, aby okouknul vaši hrudní páteř, problémy mohou směřovat i od Th10. Na noc si dejte do lžíce Carbofitu 3 lžičky vody a po promíchání na hustou pastu si to jazykem dejte ze všech stran zubů. Ráno si to vypláchněte, protože na polykání toho je skoro moc. Na polštář si dejte ručník. Jestli v noci sliníte, dejte si pod něj igelit a ráno sprchu...Více viz obecné zpracování: Zánět obecně a konkrétně zánět průdušek


Vec 2012-08-20 18:08:30 ukázat v kontextu reset

Dobrý den,

již několik měsíců mě trápí středně silný pocit na dávení, který se projevuje různou intenzitou a je doprovázeno říháním a občas i zápachem z úst. Jazyk bývá potažený bílým až hnědo žlutým povlakem.

Trpím na časté záněty dýchacích cest a častěji i angíny. Vymačkávám čepy. Stravuji se zdravě. V době kdy tyto problémy začali jsem konzumoval hodně sacharidů a tak jsem podezříval kvasinky. Po nasazení diety (minimum sacharidů hodně zeleniny) a používání preparátů (kyselina kaprylová, probiotika, česnek) obtíže přestali nicméně může to být jen shoda náhod a nerad bych si prošel dietou znovu.

Věk 21 let, 76 kg, práce na pc. Pokud nejsem nemocný sportuji.

Děkuji

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele