Téma: Boj s plicními chlamydiemi a boreliozou

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Břetislav Nový 2013-03-03 20:59:37, odpověď na #16615 ukázat v kontextu reset

OO-KH + EVE ½+1/2 lžíce s jídly 3xD JK 1 lžička do decky vody 3xD po jídle TK + LPK + GH 1+1 lžička + 1 lžíce do 3 dcl vody 2-4xD mimo jídla, lze přidat Glucamedic 1/2 lžíce a vit C100 1/2 lžičky k tomu GY 2 tob. 4xD Na noc Křem 1 lžíce do decky vody + B komplex forte 1 tbl. + NK ½ ml Po hodině sezení 10-15 Novpoklon a střídavě Sif6 5-10 min. Navečer dynamické pohybové aktivity 60-120 min. Jídla jaterně šetrná Zadbalon 6xD půlminutu Na spaní kulich až po bradu a dýchat skrz textil ženšen klidně Přibrat se podaří až v posilovně a večerním cvičení - klidně i jezte večer.Více viz obecné zpracování: BorreliózaChlamýdie


Partyzánka 2013-03-03 12:16:17 ukázat v kontextu reset

Dobrý den,
po osmi letech opakovaných "chřipkových stavů", teplot, bolestí kloubů a zad mi konečně objevili plicní chlamydie a potvrdili kdysi nalezenou, přeléčenou a mnou pozdějí ignorovanou boreliózu.

Dostala jsem kombinací atb, před 14 dny. Můj stav je poslední roku už v zásadě skvělý (po léčbě čínskou medicínou, ženšenem, cvičení na záda - cvičím podle Mojžíšové) nic nebolí, sílu mám, ale (sic!) dějí se mi týdny na umření se zvýšenou teplotou, nespavostí, mravenčením končetin, špatně se mi dýchá, bolí hrudník, slzí a pálí oči, někdy bolí hlava (jako bych noc předtím propila v hospodě) ráno jsem strašně unavená, začínají mi blbý nálady a deprese. Chybí chuť a síla na laškování s přítelem.
Jsem do léta na studiích v cizině, takže u PC pracuju málo, čtu, odpočívám, chodím často ven. Prosím, poraďte, jak se s tím poprat, abych se uzdravila úplně, mohla zas jezdit do hor, měla sílu na práci.

Můžu k tomu i ženšen? Co mám a nemám jíst (chci trochu přibrat)? Kdy a kolik cvičit? běhat? I když je mi na umření?
Mockrát Vám děkuju a posílám pozdravy od Baltu.

29 let/162/ 47 kg/postgr. studia/překládání, psaní...

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele