Téma: Herpes virus + suchý kašel

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Břetislav Nový 2013-03-22 04:25:28, odpověď na #16697 ukázat v kontextu reset

Vypadá to na blokace od páteře a zanášení těla vlastními metabolity od nedýchání. Doporučuji ji svěřit do rukou maséra Bílého Havrana tel 7755569667 a potom případně za mnou do osobní poradny. Zatím: OO-KH ½ lžíce s jídly 3xD (večer ne) JK 1 lžička do 1 dcl vody 3xD po jídle TK + PPK + LPK 1+1+1 lžička do 2 dcl vody 3xD mimo jídla + Glucamedic 1 lžička + GY 2 tob. 3xD dlouhodobě Narovnat se, vyprsit, hlavu nosit jako královna. Novpoklony 15-20 + ZLZ 3xD, Sif6 5-15 min. na každé 2 hod. lenošení Navečer dynamické sportovní aktivity nebo procházky minimálně 60 min. nejlépe 120 min. – KAŽDÝ den. Na noc kulich a stáhnout po bradu Vonět kolkolem za studena eukalyptem Na plíseň RK nebo ZK , + za půl hodiny MOM – AG NE – cukr, bílou mouku, potraviny tepelně barevně změněné (smažené, taveňáky, margaríny, Ečka Pokračovat ZAPPERVíce viz obecné zpracování: Kašel suchý, závodníOpar na rtu


gabca74 2013-03-19 20:12:46 ukázat v kontextu reset

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu, ohledně mé 13-leté dcery.

Dcera prodělala ve 2,5 letech první mononukleózu.
V 7 letech měla „angínu“ a dostala antibiotika, po kterých se osypala. Asi za měsíc se jí to vrátilo – vysoké horečky, bolesti v krku… Vyšetřením se zjistilo, že měla zvýšené hodnoty ALT a AST (takže již po druhé mononukleóza)
Dočetla jsem se, že když se na mononukleózu nasadí antibiotika, jedním z příznaků může být vyrážka, neboli osypání po celém těle.

V 9 letech se ji na krku objevila boule – nateklé uzliny a dostala vysoké horečky. Na ORL se z krve zjistilo, že zaútočil EBV virus. Z rozboru krve bylo jasné, že v se v minulosti setkala již také s cytomegalovirem, který zřejmě způsobil první mononukleózu.
Cytomegalovirus, EB-virus, plané neštovice – vše patří do skupiny herpes virů (plané neštovice prodělala ve 3 letech).
Dcera trpí od 4 let alergií na trávy, sezóně užívá Xyzal. Dle přírodní medicíny trpí také alergií na mléčné výrobky, laktózu a čokoládu… Od té doby, co jsme ale vše vysadili a jí pouze bezlaktózové výrobky, začala kašlat

V 7 letech ji byla zjištěna snížená funkcí štítné žlázy, denně užívá Letrox. 3x týdně 75mg, 4x týdně 50mg. Štítná žláza je dle vyjádření lékařky „zaléčená“, ale jelikož je v období puberty, hormon nelze vysadit
V obou případech – jak u alergie, tak u štítné žlázy se jedná o autoimunitní zánět.
Zkoušíme různou alternativní a přírodní medicínu. Jako přírodní antibiotikum používáme koloidní stříbro a proti virům cystus. Nyní je již 3 roky bez antibiotik.

Na vyšetření špičkovým bio rezonančním přístrojem, který slouží také pro kosmické výzkumy, jí byl zjištěn herpes virus, který má pořád v nosní dutině. Je sice oslaben, ale pořád tam je
Byla nasazena léčba plazmovým generátorem RAVO ZAPPER, který by „měl“ herpes virus zlikvidovat + podávání koloidního stříbra 3x denně.

Dceru trápí již od prosince suchý kašel, který se objeví většinou po jídle. V noci vůbec nenakašle. Průdušky má čisté, zadní rýmu také nemá. Přesto ji na ORL nasadili antibiotika „prý pro jistotu“. Ty jsem ji ale nedávala. Užívala již vše možné na kašel a průdušky(cibuli s medem, obklady na hrudník z cibule a z anýzu, eukalyptový balzám na hrudník), ale nic nezabírá, protože to asi není od průdušek, když je má čisté.

Myslím, že to může způsobovat Herpes virus, který v sobě pořád má a který se léčí velice těžce. Často mívá v ústech afty, nebo fleky, nebo trhliny na jazyku. Občas se ji objeví také plíseň na nohou. Dobré zkušensti máme s Chytrou houbou.

Na podporu jater po mononukleózách pravidelně na jaře a na podzim využívá lahvičku JK Ostropestřecové směsy. Nově jsem jí objednala také OO-KH Ostropestřecový olej (kaši) KH.
Ostropestřecový olej užívá ½ lžičky ráno na lačno a Ostorpestřecovou směs odpoledne, nebo večer ½ lžičky.

Prosím o radu, co bych ještě mohla udělat, aby se nám podařilo zlikvidovat Herpes virus a suchý kašel, který jí pořád trápí (+ postupně také alergii a štítnou žlázu).

Herpes virus a kašel je nyní prioritou č.1.

Dceři je 13 let, měří 152cm, váží 50 kg. Klidový tep byl dnes naměřen 72, Tlak 106/65. Nevím, zdali to může být ovlyvněno námahou a kašlem. Dnes byla po prvé po nemoci ve škole. Dcera moc nesportuje, nejraději odpočívá v posteli s telefonem, nebo tabletem a píše si s kamarády….
Pohyb má pouze 2x týdně ve škole na tělocviku, + 1x týdně hodinu jízda na koni + cesta na zastávku autobusu a zpět. V zimě jsou to lyže a běžky (i týden v kuse do rána do večer a na únavu se nestěžuje). Na jaře vytáhne kolo a pohybu má pak více.
Když byla menší, pravidelně chodila na sportovní kroužek, ale po poslední mononukleóze, a po vstupu do puberty „trochu“ zlenivěla a cokoliv, kromě jízdy na koni odmítá.

To jsem se ale rozepsala... snažila jsem se Vám to ale vše podrobně popsat
Velice děkuji za Vaší radu

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele