Téma: Bolesti způsobující nespavost (po chemoterapii)

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Břetislav Nový 2013-04-27 23:48:56, odpověď na #16876 ukázat v kontextu reset

MO+RO+ 1 lžíce mimo jídlo 2xD a zapít 12K 1 lžička v 1-1,5 dcl vody OO-KL 1 lžíce s jídly 3xD JK 2 lžičky do 2 dcl vody 3xD po jídle TK + pPPK 2+1 lžička do 3 dcl vody 3xD mimo jídla + Glucamedic 1/2 lžíce + Q10SEE + Pyl60 + vitC1000 GY 2 tob. 4xD s jídly Na noc Sanogel 1 lžíce do 2 dcl vody + B komplex forte 1 tbl. + NK 1/2 ml Na boláky v ústech aplikovat RK z rozprašovače Páteř (od zadku ke lbi) a končetiny (směrem k srdci) masírovat K1 a vzápětí MO+ 5 min. 3xD a dle potřeby Prsa a hrudník jemně masírovat MO+ od hrudní kosti do podpaží 3xD Sif6 2-10 min. každou dostupnou hodinu Na spaní kulich a stáhnout po bradu Osobní poradna ano.Více viz obecné zpracování: ChemoterapieNespavost


rychnov3 2013-04-26 21:20:03 ukázat v kontextu reset

Vážený pane Nový,
probírám se Vašimi stránkami už třetí večer a stále si nejsem jistá, co objednat. Potřebuji nějak pomoci mojí mamince. Je jí 56 let. Na mamografu v září 2012 jí zjistili nádor v prsu (středně rychle rostoucí, prognóza dobrá, veliký asi 13*13 mm). Operace byla za měsíc po nálezu, ale při operaci byla v podpažních uzlinách nalezena milimetrová metastáza. Následovala chemoterapie, která byla dokončena v březnu 2013. Nyní od května má následovat ozařování. Vše ve FN HK. Maminka chemoterapii snášela dobře, chodila ven, jezdila autem, i když s přemáháním. Bylo jí špatně a měla boláky v ústech. Ke konci chemoterapie a asi 14 dnů po ní se objevily bolesti rukou a nohou (obou), které neustávají. Jsou tak úporné, že nemůže v noci spát. Někdy to jde rozcvičit, ale většinou ne. Doktorům je to "jedno", prý to je normální a může to trvat i několik let. Zatím jsem pro mamku sehnala dobrého neurologa, tam se chystá, a doporučila jsem jí lehké cvičení na krční páteř (říkala fyzioterapeutka).
Z Vašich produktů, jestli se nepletu, by byla dobrá jaterní čtyřka (JK, OO-KH, koenzym a PYL60), pokud to dobře chápu. Kulich, procházky, strava. S úsměvem je problém, mamka je nervák , ale snaží se, vnoučata pomáhají. A teď se sluníčkem bude líp.
Dotaz: co ještě k tomu, co případně jinak? A dávkování, prosím. Ještě mě napadá hlíva, probiotika, céčko nebo TK?
Mamka má 164 cm, 78 kg (chemoterapií nezměněno), 120/71 tlak a klidový tep 81. Oba rodiče mojí mamky se dožili přes osmdesát, ale děda měl rakovinu plic a babička se léčila s nervama.
Co ještě dodat: dosud byla mamka zdravá a věřím, že zas bude. Já osobně bych šla alternativní cestou, ona zvolila konvenční medicínu, tak jí chci pomoci aspoň takto. Příp. můžeme přijet i do Pardubic. Děkuji.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele