Téma: Bolesti v krku, ženské potíže

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Břetislav Nový 2013-05-30 23:30:28, odpověď na #16966 ukázat v kontextu reset

Napsala jste o své bezvýchodnosti a zoufalství jako výkřik do tmy. Mé emajlové řešení je to natolik komplikované, drahé a komplexní, že neočekávám, že to budete ani krátkodobě dodržovat... kdybyste to chtěla brát vážně, tak se dostavíte pro optimalizované řešení osobně. OO-KH + EVE 1/2+1/2 lžíce s jídly 2-3xD 12K + JK 1/2+2 lžičky do 1-1,5 dcl vody 3xD po jídle GK + LPK 2+1 lžička do 2-3 dcl vody + Q10P + vitC500 + GY 2 tob. 4xD MO+ 1-2 ml aplikovat do pochvy na noc; před erotickou činností i na pána Při zánětech a výtocích aplikovat RK ředěné těsně před použitím 1:4 4-5 ml 2-3xD Páteř masírovat od zadku ke lbi K1 a následně MO+ 1-2xD, bederku a nohy zateplovat ve dne v noci (Nokilt, teplé ponožky) Novpoklony 10-20 střídavě se Sif6 5-10 min. každé 2-3 hod. Zadbalon 1 min. 4xD Na spaní kulich a stáhnout po bradu RK neředěné aplikovat do krku rozprašovačem dle potřeby 2-10xD LPK + TK + vit.C100 1+1+1/3 lžičky do 1,5-2 dcl vody 3-4xD mimo jídla, lze budou-li hodní přidat i 1 lžíci GH Na přední stranu krku pod čelist lze dát obklad z asi 5-10 ml MO na vložce, hadru na noc OO-KH1 lžička do do jídel 3xD pro detox na spaní kulich a stáhnout po braduVíce viz obecné zpracování: Imunitní nedostatečnostZánět obecně


Elen2 2013-05-26 21:35:46 ukázat v kontextu reset

Dobrý den,
Trpím častými gynekologickými záněty, našli mi zlatého stafylokoka, a protože se záněty pořád vracely, byla jsem před 3 lety na imunologii, brala jsem na to vakcínu 2 roky, nepomáhala, tak mi ji doktorka doporučila vysadit.
Často jsem nemocná, pořád mě škrábe a bolí v krku, na plicích, zhoršuje se to v chladu. I při malé námaze jsem brzy unavená a všechno se to potom zhorší, v noci se často potím, ale horečku nemám. Protože mám zkříženou potravino-pylovou alergii (pelyněk, ambrózie, majoránka, měsíček…) a problémy s dýcháním, si doktoři myslí, že mám počínající astma. Aerius a spreje s kortikoidy do krku mi ale nepomáhají a nerada bych je užívala. Taky trpím ekzémy na rukou.
Mám neustálé bolesti a pálení v podbřišku, před 2 lety jsem byla na laparoskopii, kde mi zjistili endometriózu. Bolesti pořád nepřestávají, proto jsem byla na začátku roku znovu na laparoskopii, kde mi již nic nenašli. Doporučili mi otěhotnět (tak se prý nejlépe vyléčí endometrióza), což se mi nedaří (partner v pořádku). Proto jsme se rozhodli pro umělé oplodnění. Při vyšetření mi našli chlamydie. Přeléčili mi je v listopadu Doxybenem.
Několik let trpím opakovanými urologickými problémy (pálení a svíravý pocit při močení - zánět prokázán jen vyjímečně). Snažím se to léčit urolog. čaji. Teď mi na urologii zjistili, že mám jeden močovod rozšířený, ovšem před vstupem do moč. měchýře značně zúžený, ale doktor k tomu velmi nepřihlížel. Zaměřil se spíše na vyléčení chlamydií, které mi našli znovu v krvi. Předepsal mi zase Doxybene na 3 týdny.
Před týdnem jsem doužívala antibiotika na streptokoka a hned potom na hemophilus, nesníží se mi imunita jěště více, když teď zase nasadím další antibiotika??
Mám 31 let, výška 170cm, 58 kg, spíše sedavé zaměstnání.
Nic mi nepomáhá, všechny nemoci se mi vracejí, poraďte mi, prosím, jak nejlépe zvýšit imunitu a jestli bych mohla užívat vaše kapky i kdyby se mi podařilo otěhotnět.
Předem děkuji za Vaši radu.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele