Téma: Extrémně suchá pokožka

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Břetislav Nový 2013-06-07 04:16:03, odpověď na #17005 ukázat v kontextu reset

OO-KH + EVE ½ + ½ lžíce s jídly 3xD JK +12K 2+ ½ lžičky do 1 dcl vody 3xD po jídle CK + GK 1+1 lžička od 2 dcl vody 3xD mimo jídla + Q10O nebo Q10P Na noc Křem 1 lžíce do 2 dcl vody + B komplex forte 1 tbl. + NK ½ ml Postižená místa mazat RM-BS, extrémně suchá MOM = experimentujte s našimi mastmi, mýt se naším mýdlem Novpoklony 10-15 Sif6 5-10 min. 4xD, Zadbalon 1 min. 4xD Na spaní tmavý kulich a stáhnout po bradu V práci dýchat ještěrčím dechem, narovnat se a vyprsit (kdyby to vše bylo málo, museli bychom rasantněji detoxikovat)Více viz obecné zpracování: Suchá pokožka


Dadlík 2013-06-06 11:27:40 ukázat v kontextu reset

Dobrý den pane Nový,
prosím o konzultaci k následujícímu:
27.4. se mi objevil exém/alergická reakce na na obou rukách od kotníků těsně pod ramena a dolních končetinách od kotníků ke koleni. Exém se postupně zhoršoval a provázelo ho nesmírné svědění. Po dvou týdnech, kdy jsem kůži jen promazávala buď kalciovou mastí nebo olejem z rešetláku mi ruce začaly natékat takovým způsobem, že jakýkoliv dotek byl velmi bolestivý - 16.5. jsem tedy navštívila lékaře, kožní.
A dostala jsem (čemuž jsem se chtěla vyhnout): injekci Solumedrolu, tablety Prednison, kortikoidovou mast TRM E a antibiotika Doxybene (na bázi tetracyklinu). Hospïtalizaci jsem odmítla. Po týdnu (23.5.) kontrola - bez výše pospaných příznaků, postižená místa exémem stále citlivá a trochu svědivá, ale jinak bez všech příznaků. Necelý týden po kontrole se mi objevila v oblasti břicha a horní části stehen krupička, která je stále trochu patrná. V lékárně jsem zakoupila Hylak forte na obnovu mikroflory v bříšku. V současné době, i když kůži promazávám 2x denně, mám pocit extrémně suché pokožky v podstatě na celém těle, zejména po sprchování se objevuje pocit svědění na původně postižených místech, krupice na břiše a stehnech mizí velmi pozvolna.
Je mi 50 let, měřím 155 cm, vážím +/- 51 kg. Pracuji jako úředník, tj. sedavé zaměstnání, práce s PC, dost stresu (vedoucí; snažím se relaxovat, meditovat a stres si moc nepřipouštět k tělu).
Prosím o radu, jak mému tělíčku více pomoci, zda by se našla příčina...nikdy jsem žádnou podobnou reakci neprodělala. Ještě pro doplnění - před objevením se reakce jsem brala preventivně na pročištění kapky šišáku.
Děkuji moc za radu a přeji Vám jen a jen slunce v duši.
D.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele