Téma: Bederní páteř ze zahrádky

Celkem 6 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Břetislav Nový 2010-04-26 22:06:23, odpověď na #3303 ukázat v kontextu reset

No tak masírujte šíji jako jste masíroval bederku, vždyť měla celý den hlavu dopředu očima dolů, spočítejte si to jako nosník a vyjdou vám neuvěřitelná čísla!Více viz obecné zpracování: Ischias


Bohuš 2010-04-26 17:31:16, odpověď na #3275 ukázat v kontextu reset

Všechno jsme dodrželi, fungujete náramně, dole to je dobré. Ale teď si stěžuje na bolest hlavy, je jí špatně a trochu na zvracení.

Bohuš 2010-04-25 23:19:37, odpověď na #3274 ukázat v kontextu reset

Moc děkuji. Jdeme na to.

Břetislav Nový 2010-04-25 23:17:30, odpověď na #3271 ukázat v kontextu reset

Ať si klekne na gauč nebo křeslo s přesahem chodidel. Dejte si židli za ni a dejte nohy tak, aby se zadkem opírala o vaše stehna nad koleny. Nalijte si ruky K1 a vtírejte pilně do oblasti zadku od úrovně zhruba kostrče a nahoru po horní úroveň pánve. Vzpřimovací svaly ješte o kousek výš. Dlaní rozetřete a co chvíli si přilijte K1, aby to na kůži úplně neuschlo. Polosuché to je tak akorát na intenzivní masáž. Vždy odspoda nahoru. Ne víc než 3 pohyby na jednom místě. Mazejte a plynule přejděte na krátké a krouživé pohyby palců silou, jakou dáma vydrží. V místě hýždí budete překvapen, jak málo stačí k její mnohomluvnosti. Uklidněte ji a hlavně, ať se nevzpouzí a nenapíná svaly. Mažte to tak na hraně. Pod těmi hýžděmi jsou totiž ještě namožené zadní části kyčelních kloubů A hýždě samy jsou namoženy dlouhou nepřirozenou polohou v předklonu, kdy vlastně drží bez našeho valného ocenění trup, aby nám neupadl od stehenních kostí na hubústa. V oblasti dolní části křížové kosti asi nahmatáte po obou stranách nevymasírovatelné bolestivé a možná i lehce přeskakující bulky natržených úponů vzpřimovačů, protože dáma tutově neměla na sobě nokilt. Masírujte tak, abyste se za tu chvilku masáže zapotil vy i dáma. Máte na to si 6-7 minut. Potom by totiž měla problémy ještě s brabenci v nohách = poruchu prokrvení dol. konč.
Další masáže můžete tímto způsobem opakovat a potom přejít i na hrudní a šíji. Hrudní vleže, šíji vsedě s oporou předkloněné hlavy o ruce tak, aby byl krk nahrben.
Záchrannou masáž dělejte jen K1 a zateplit. Ostatní regenerační masáže dělejte chvilku K1 a potom o dost déle MO.
Přebytek setřít a zateplit.
Zakažte jí chodit na zahrádku bez nokiltu.

Revelacao 2010-04-25 23:17:10, odpověď na #3271 ukázat v kontextu reset

Dobrý večer.
Nedá mi to, když čtu Vaše řádky. Paní se hodně namohla.
Pan Nový sem určitě přijde. Zkuste zatím lehce položit své dlaně na její bolavá bedra. Jen přiložit jako obklad … A setrvejte v klidu. Zkusím Vám pomoci. Více nemohu…

Bohuš 2010-04-25 22:50:38 ukázat v kontextu reset

Co mám dělat, když moje žena 53 let trávila své víkendové volno na zahrádce vysoce aktivně a nyní mi pláče bolestí, že se nemůže od bederní páteře ani pohnout. Ráno navíc musí nutně do zaměstnání, aby o nej nepřišla. Máme od vás všechno možné, prosím o urychlenou odpověď.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele