Téma: Gynekologické problémy, akné, pig.skvrny na pleti

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Břetislav Nový 2014-08-20 00:37:23, odpověď na #18844 ukázat v kontextu reset

Jste zřejmě překyselená a játra si s vaším přidušením neví rady. Navíc asi od bederky blokády. Narovnat se, vyprsit, dýchat, nenosit podpatky, podsadit zadek, aby nevyčníval vzad.. Do pochvy aplikovat RK 1 ml ředěné vodou těsně před použitím 1:4 (=5 ml) 3xD, na noc a před erotickou činností přidat MO+ 1,5-2 ml páteř masírovat od zadku ke lbi K1 a MO+ 1xD, zateplit bederku od kostrče výš bederním pásem A nohy také zateplit OO-KH + EVE ½+1/2 lžíce s jídly 2-3xD 12K + JK 1+1 lžička do 1-2 dcl vody 3xD po jídlech GK + VK 1+ 1 lžička do 2-3 dcl vody 3xD + Q10SEE + GY 2 tobolky Novpoklony 5-20 +ZLZ 3xD Na noc 1 lžíce Křem do 2 dcl vody + 1 mL NK + B komplex forte A také tmavého kulicha až po bradu navečer procházky nebo jiné pohybové aktivity 60-90 min s tepem 125 Ty skvrny bych musel vidět... Vřídky tamponovat RK nebo REKVíce viz obecné zpracování: AknéPřekyselení organismuVýtok (poševní


Arsin 2014-08-19 13:09:23 ukázat v kontextu reset

Dobrý den pane Nový,
prosím Vás o radu. Už to pravděpodobně sama nezvládnu...
Dá se říci, že gyn.problémy ve formě výtoku mě provázejí ve větší či menší míře už od dospělosti. Řešení od gynekologa čípky a mastí byly vždy jen dočasné, problémy se objevují stále znovu. Výtok je čirý až bělavý, pochva většinou v klidu. Ale nyní jsem začala více pracovat se svým zdravím (jóga, strava) a gyn.problémy se rozjely více. Výtok zežloutl a zintenzivněl, pochva svědí... samozřejmě, že podobné problémy má nyní i můj muž a naše milování nestojí za nic.
Pravděpodobné i můj problém s akné a pigm.skvrnami na kůži je už jen důsledek tohoto mého dlouhodobého problému. Obličej se mi občas pokryje drobnými vřídky (zejména čelo a brada), nyní se objevily i pigmentové skvrny a to už opravdu není příjemný pohled.
Přitom se dá říci, že na sobě vědomě pracuji, můj rodinný život je takový, jaký jsem si vždy přála, mám práci, kterou miluji... Jenom mé tělo mi ukazuje něco jiného. Ráda bych už konečně našla příčinu či řešení toho všeho. Děkuji mnohokrát za Vaši radu.
Mé údaje: 40 let, 54 kg, 160 cm - 3 děti, tlak nižší 75/100.
Přeji krásný den a ještě jednou děkuji. Jana K.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele