Téma: rýma u dětí a zhoršení sluchu

Celkem 3 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Břetislav Nový 2009-12-08 23:41:29 ukázat v kontextu reset

Ještě by na to šlo působit mýma rukama, ale nejsem si jist, zda-li působení 2x za měsíc bude dost. Jsem si jist, že by to lezlo do peněz.

Břetislav Nový 2009-12-08 23:40:16 ukázat v kontextu reset

Dvojitý kulich až pod nos na noc a vyhřívat hlavu. K pití PK podle možnosti. Několikrát denně stříknout RK z rozprašovače do krku. OO-KH 3xD lžičku.Více viz obecné zpracování: Rýma až rýma zastydlá


hanas 2009-12-08 14:33:57 ukázat v kontextu reset

Dobrý den,můj 6-ti letý syn má téměř trvale rýmu.Nejhorší období je od řííjna do května.Ve čtyřech letech mu byla odebraná přerostlá nosní mandle.Má ucpané Eustachovy trubice a tím pádem hůře slyší.2 roky chodíme na kontroly do FN HK na ušní,nosní... a nic.Syn nikdy neměl zánět středního ucha,nikdy mu uši nepíchali,nedělali mu profuky.Jen dostáva na zimu Aerius,aby nebyla rýma velká a mohli ho vyšetřovat.Provádím s ním dechová cvičení a došlo k malému zlepšení sluchu.Lékaři vyhrožují trvalými následky,ale jinak nic...Syn už neumí dýchat nosem,i když ho má mimořádně volný.Alergologie nic neprokázala.Prosím o radu jak na tu věčnou rýmu a jak zlepšit sluch.Vaše výrobky se nám osvědčily,používáme RK,JK,PPK,MO , tak snad i tentokrát si s Vaší pomocí pomůžeme sami.
Děkuji.HanaS

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele