Téma: Hormonální nerovnováha+bylinky

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Břetislav Nový 2016-03-25 06:14:42 ukázat v kontextu reset

GK + VK 3 + 3 ml (dávkovat lze kapátkem) do 1,5-2 dcl vody, pít mimo jídla (30 min před, nebo 2h po jídle) 4x denně.
Dýchat Sif6 5 min a dle možností po čase zvyšovat až na 20 min. 10-3xD. A jinak pokud možno Ještěrčí dech častodenně.

Nejíst bílou mouku, cukr, sladkosti, margaríny, palmový olej, uzeniny, taveňáky, ostrá cizokrajná koření (s výjimkou kurkumy), potraviny barevně tepelně výrazně změněné (smažené, pražené.
Jasné NE pro sladkosti, cukrovinky, sušenky, slané brambůrky, kakao (pro některé je alergenem), tyčinky… Pokud musí být sladké, tak vlastní výroby bez použití cukru (například se Stévie).
Z tuků NE palmový olej, margaríny (ztužené rostlinné tuky). Pokud možno jen rostlinné oleje.
Upřednostňujte zeleninu dopoledne syrovou, odpoledne tepelně upravenou. Ovoce jen s hlavními jídly.

Zadbalon 3-6x denně ½ min. Večer dynamičtější procházky 60 minut.
Více vhledem k páteři jedině osobně do Osobní poradny.Více viz obecné zpracování: Hormonální nerovnováha a poruchy u žen


Jancakra 2016-03-22 14:09:54 ukázat v kontextu reset

Dobrý den pane Břetislave,

prosím o radu v jakém poměru a dávkách užívat Vaše směsi - Malinová s chmelovou (pokud mi nedoporučíte jinak). Menstruuji cca jednou za 3 měsíce a ráda bych otěhotněla a zpravidelnila cyklu vč. ovlulace. Před 5 lety jsem brala po dobu cca jednoho roku HA a od té doby se mi cyklus rozházel mnohem více než byl před užíváním. Lékař pokaždé (2x) aplikoval injekci hormonů a na měsíc se menstruace dostavila. S tímto jsem nebyla spokojená a nechala jsem to tedy na mém těle, ale to se bohužel samo bez podpory bylin nevzmohlo a ráda bych tovyřešila přírodní cestou. Od ledna jsem začala s novým životním stylem, dala jsem se na hubnutí a sportování a začala o sobě také jinak přemýšlet. Chystám se i na kurz hormonální jógy, ale ráda bych tělu dodala sílu i pomocí bylinek.
165cm, váha prozatím 110kg - 7kg dole od ledna,věk 25let. zaměstnání mám náročnějí, celý den stojím na nohou bez možnosti si sednout. Moc prosím o radu. Děkuji a zdravím Jana

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele