Téma: bolest na hrudi a zadech

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Břetislav Nový 2016-06-04 14:54:56 ukázat v kontextu reset

Patrně budete mít blokády kolem páteře.
Svaly jsou ztuhlé a svým stažením dlouhodobě blokují nervy odstupující od míchy a drtí ploténky. Šíji je proti hrudní páteři nezbytné narovnat a tedy se vyprsit jako vážená osoba. A toto vyprsení si připomínat a vracet se k němu častokrát denně.
Cviky na krční páteř, viz https://www.youtube.com/watch?v=Ilb79S1trlE.

Zadbalon 4-6x denně ½-1 minutu.
Dýchat Sifonem 6 z počátku 5 minut a dle možností po čase zvyšovat až na 20 minut 10-3x denně. A jinak pokud možno Ještěrčí dech častodenně.

BK + LVK 3 + 3 ml (dávkovat lze kapátkem) do 1,5-2 dcl vody + Q10P 1 tableta, pít mimo jídlo (30 minut před jídlem, nebo 2 hodiny po jídle). Tuto kombinaci připravovat a užívat 3-4x denně.
Golden Yacca 2 tobolky mimo jídla a ne na noc.
OO-KH (v éšopu zvolte variantu OO-KL) + AO ½ + ½ lžíce 2-3x denně (1-1-0 až 1-1-1 = snídaně-oběd-večeře) nejlépe do jídla, nebo při jídle.
JK 1 čajová lžička (2-2,5 ml) do 1-1,5 dcl vody 3x denně po jídle.
Na noc Sanogel 2 polévkové lžíce mixovat do 2 dcl vody + Dobromyslová směs NK 2,5 ml (dávkovat lze kapátkem) + B-komplex Forte 1 tableta.
Více už jedině přijít do Osobní poradny.Více viz obecné zpracování: Blokády páteře,  Prostata zlobící dlouhodobě


martintt 2016-05-28 11:14:33 ukázat v kontextu reset

Dobry den,
som muz 59 rokov, 172/78, tep okolo 55, sedave zamestnanie, psychicky narocne, nezhubne zvacsenie prostaty – alfazusin, marec 2014 komorove extrasystoly (1900 KES za 24 h), mierne vyznamny prolaps mitralnej chlopne (EKG, zatazove EKG, ECHO, Holter) -concor 2,5mg – extrasystoly uz nie su pritomne. Asi pol roka trpim tlakovymi bolestami za hrudnou kostou s obcasnou nevolnostou niekedy vasak meni lokalizaciu vpravo alebo vlavo s obcasnym vyzarovanim pod lavu lopatku nereagovali na pohyb. Interne a kardiologicke vysetreni v januari a februari 2016 vyslo ako v marci 2014 okrem extrasystol (1KES za 24h), neurologicke vysetrenie marecl 2016 RTG v norme iba mierne citlive paravertebralne svalstvo. V aprili na sluzobnej ceste som mal bolesti a nevolnost asi 2 dni – EKG neg, troponin neg., o dva tyzdne na SC 4 dni bolesti s celkovou nevolnostou, pridalo sa trpnutie prstov ruk, cestou domov hospitalizacia v nemocnici – pokojove opakovane EKG a troponin negativne, zaver nestabilna AP, doporucena koronografia, prepusteny k svojej kardilogicke. Kardiologicka sa so zaverom nestotoznila – nekardialna pricina, po vysledkoch CT (CT angiografia hrudnik - cievy pluca v norme, deformujuca Th spondyoza , spondylartoza Th4-Th8 bilat.) doprucila reumatologa. Koncom aprila sa vsak tieto bolesti trochu zmenili su najma vlavo od stredu hrudnej kosti menej casto za hrudnou kostou reaguju na zmenu polohy, (pri napnuti hrudnika - plecia dozadu alebo dopredu, hlboky nadych sa zosilni) spolu s bolestou tesne vedla chrbice v hornej tretine lopatky (citlive i na dotyk). 1. maja vecer som sa zobudil na takuto intenzivnu bolest. Od nasledujuceho dna som mal asi tyzden nizky TK (110/70 – normalne mavam 120/80, rano do 140/90) Tato bolest odvtedy sa mi znacne zosilnila. 18.5. reumatolog RTG krcnej chrbtice – v dolnej casti zadne osteofyty. 20.5. neurolog zhrnul - obtiaze nie su z hrudnej ani krcnej chrbtice – tietzov syndrom, este dal vysetrit EMG (karpal.t. tetania) –som objednany na 15.6. V sucasnosti mam tieto bolesti (hrude a chrbta) kontinulane, trpnu mi prsty na rukach, ovplyvnuje to moj bezny zivot. Niekedy mi pride celkovo nevolno (hodina az den), vtedy ma boli na vacsej ploche hrude, potom ma zviera i vpriedusnici a nutka ma na kasel, obcas sa spotim. 21.5.som vysiel na 7. poschodie (nesiel vytah) s obavami, ale bez problemov – za par minut som mal 120/80 fr. 57. Pred tromi dnami mi Ruffieroa skuska vysla 6 (tep 56, po 30drepoch za 45s 128, po minute 76), hodinu nato mi bolo nevolno. Vcera rano mi bolo zle opat. Co je na pricine? Diagnozy priciny lekarov sa lysia a uz so mnou skocili. Nectim sa dobre. Ako si mam pomoct, co mam dalej robit?
Dakujem za pomoc.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele