Téma: Akné a kontaktní ekzém-21 letá

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Břetislav Nový 2016-07-31 06:08:41 ukázat v kontextu reset

Ekzém i akné tamponovat 2-4x denně REK pro hojení, nebo RK dle potřeby v případě nesnesitelného svrbění, hnisání, zanícení a mokvání.

Na ekzém tence mazat RM-BS
Plíseň mazat tence dle citu a potřeby MOM-Ag 2-4x denně.
K mytí těla používat naše Tekuté antibakteriální mýdlo Dědka kořenáře.
GK + REK 3 + 3 ml (dávkovat lze kapátkem) do 2-2,5 dcl vody, pít mimo jídlo (30 minut před jídlem, nebo 2 hodiny po jídle). Tuto kombinaci připravovat a užívat 3-4x denně. Užívat dlouhodobě.
Nic sladkého, jedině trochu fruktózy. Bílé pečivo také nebrat.

Detoxikace dlouhodobá:
OO-KH ½ lžíce 2x denně (1-1-0 snídaně-oběd-večeře) nejlépe do jídla, nebo při jídle. K tomu lze přidat i Pupalkový olej 1/2 lžíce.
JK 1 lžička do 1-2 dcl vody 3x denně po jídle.
Dýchat Sifon 6 5 min a zvyšovat až na 20 min. 10-3x denně. A jinak pokud možno Ještěrčí dech častodenně a neustále si to připomínat. Nehrbit se, protože tím se zmenšuje vitální kapacita plic!!!

Osvědčuje se také na noc Sanogel 2 polévkové lžíce mixovat do 2 dcl vody + Dobromyslová směs NK 1,5 ml (dávkovat lze kapátkem) + B-komplex Forte 1 tableta.Více viz obecné zpracování: Jaterní poruchy (Jaterní nedostatečnost)Akné


Lape 2016-07-24 22:12:34 ukázat v kontextu reset

Dobrý den, prosím o radu pro dceru, 21 let, 170 cm, 54 kg, studentka. Od puberty trpí akné, nyní se léčí v akné poradně, ale s úspěchem spíše střídavým. Kromě toho se jí občas udělá ekzém na rukou. Ten se nyní zhoršil, protože má brigádu v restauračním zařízení a pokožka je namáhaná saponáty. Druhým rokem v létě ji občas trápí plíseň, která se objevuje v místě pod podprsenkou. Předem děkuji za laskavou odpověď a srdečně zdravím.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele