Téma: Dubove kapky=alkohol děti. Úzkost u dospělého

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Břetislav Nový 2016-08-18 06:34:28 ukázat v kontextu reset

Dubové kapky:
Jedno stříknutí rozprašovačem odpovídá 0,1 ml, což odpovídá asi 55 mg alkoholu, tedy asi tolik, kolik ho vznikne zkvašením zhruba dvou zralých višní ve střevech nebo z 5 g čerstvého rohlíku. Z mého pohledu je to tedy množství bezvýznamné.
RK ideálně s rozprašovačem (jde na 50 i 100 ml lahvičku) neředěné stříknut do krku, několikrát denně podle potřeby denně, dle potřeby. Preventivně bych volil 2x denně.

Úzkosti:
Dýchat Sifonem 6 z počátku 5 minut a dle možností po čase zvyšovat až na 20 minut 4x denně. A jinak pokud možno Ještěrčí dech častodenně.
Černý kulich, či šátek až po bradu na noc výrazně zlepšuje noční dodávku kyslíku a melatoninu pro komplexní regeneraci očí, vaziv, jater, nervů a prohřátím dutin omezuje chrápání.
Textil prohřívá dutiny a nutí nás více dýchat i v noci. Tmavá barva brání vstupu zbytkového světla pro zlepšení produkce regeneračního hormonu melatoninu.
Novpoklony 5-10 + Předklon v bok 4-6x + ZLZ 1-2. Zadbalon ½ minuty. Vše 4x denně.
BK + VK 3 + 3 ml (dávkovat lze kapátkem) do 2 dcl vody případně zesílit GK 1 lžíce a Q10P 1 tableta, pít mimo jídlo (30 minut před jídlem, nebo 2 hodiny po jídle). Tuto kombinaci připravovat a užívat 4x denně.
Na noc Sanogel 2 polévkové lžíce mixovat do 2 dcl vody + Dobromyslová směs NK 2,5 ml (dávkovat lze kapátkem) + B-komplex Forte 1 tableta + DMAE 1 tableta..
Pro detoxikaci těla:
OKH ½ lžíce 2-3x denně (1-1-0 snídaně-oběd-večeře nebo 1-1-1) nejlépe do jídla, nebo při jídle.
JK 1 čajová lžička (2-2,5 ml) do 1-1,5 dcl vody 3x denně po jídle.Více viz obecné zpracování: Imunitní nedostatečnostDeprese, trudnomyslnost patologická


PetraB 2016-08-17 00:14:39 ukázat v kontextu reset

Dobrý den, jsem zde zcela nová, na doporučení kamarádky na dubové kapky. Mám 3 leté ditě a chci se zeptat, zda ji v případě potřeby mohu stříknout dubovky do krku, když je v nich alkohol. Bude nastupovat do školky a já se obávam nemocí, nějaké doporučení na prevenci ?
Druhý dotaz, trpím ůzkostí, dědičně, je něco co byste mi doporučil, po třezalkovém čaji trpím průjmy.
Moc Vám děkuji za odpověd.
Petra

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele