Téma: Chlamydie+únava

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Břetislav Nový 2016-08-24 13:34:45 ukázat v kontextu reset

Zdá se, že jste překyselená z přidušení a játra nemohou dobře detoxikovat bez kyslíku organizmus, což vyhovuje mikrobům i plísním.

Dýchat Sifonem 6 z počátku 5 minut a dle možností po čase zvyšovat až na 20 minut 10-3x denně. A jinak pokud možno Ještěrčí dech častodenně.

RK ideálně s rozprašovačem (jde na 50 i 100 ml lahvičku) 1-3 stříknutí do krku, 3-8x denně, dlouhodobě podle pocitu v krku..
Jako nadstandard Eukalyptová silice vonět kolem za studena (trochu na talířek, na misku a třeba na poličku).

TK + BK 3 + 3 ml (dávkovat lze kapátkem) do 2-2,5 dcl vody + Práškový vitamin C ¼ čajové lžičky, pít mimo jídlo (30 minut před jídlem, nebo 2 hodiny po jídle). Tuto kombinaci připravovat a užívat 3-4x denně. Tímto čajem vždy zapít MO+ 1-3 lžičky.

OKH ½ lžíce 2x denně (ideálně 1-1-0 = snídaně-oběd) nejlépe do jídla, nebo při jídle.
JK 1 čajová lžička (2-2,5 ml) do 1-1,5 dcl vody 3x denně po jídle.
Na noc Sanogel 2 polévkové lžíce mixovat do 2 dcl vody + Dobromyslová směs NK 2,5 ml (dávkovat lze kapátkem) + B-komplex Forte 1 tableta.
Černý kulich, či šátek až po bradu na noc výrazně zlepšuje noční dodávku kyslíku a melatoninu pro komplexní regeneraci očí, vaziv, jater, nervů a prohřátím dutin omezuje chrápání.
Textil prohřívá dutiny a nutí nás více dýchat i v noci. Tmavá barva brání vstupu zbytkového světla pro zlepšení produkce regeneračního hormonu melatoninu.

Zadbalon 3-6x denně ½-1 minutu a potom vždy i Novpoklony a ZLZ viz moje videa na youtube
V případě, že by výše uvedené nebylo dostačující, doporučuji Osobní poradnu.Více viz obecné zpracování: ChlamýdieJaterní poruchy (Jaterní nedostatečnost)


gagi 2016-08-20 08:03:30 ukázat v kontextu reset

Dobrý den,
už roky trpím opakovanými gynekologickými potížemi a u toho stavy úzkosti, deprese, jsem jakoby mimo realitu, stavy neskutečné únavy a neschopností myslet. Před 5ti lety jsem se fyzicky a následně i psychicky zhroutila a byla jsem půl roku na nemocenské, přičemž lékaři neodhalili žádnou příinu....Na internetu jsem našla server o chlamydiích a zcela jsem se ve výpovědích postižených našla. V listopadu jsem byla v lázních a od té doby mám zvýšené ataky mykóz, přidal se i chronický zánět očních spojivek, cítím napětí na mandlích, bolesti hlavy a trpím nesnesitelnou únavou....opět..... Mám dvouměsíční prázdniny a necítím žádnou úlevu. Jsem zcela přesvědčena, že za moje potíže mohou chlamydie.......děkuji za radu

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele