Téma: Bolest bederní páteře-44letá

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Břetislav Nový 2016-08-26 06:25:11 ukázat v kontextu reset

Záda podél páteře mazat K1 3-5 minut 1-2x denně, následně masírovat od kostrče k hlavě minimálně 10 minut MO+. Potom setřít a zateplit!
U šíje ještě navíc (krční páteř) by bylo vhodné masírovat pomocí MO+ v nahrbené pozici od lopatek ke hlavě například v sedě s oporou o stůl 5-10 minut. Potom setřít a zateplit!
Pravděpodobně máte dlouhodobě ztuhlou krční páteř od hrbení hlavy nesené dopředu jako Spejbl a Hurvínek. Svaly jsou ztuhlé a svým stažením dlouhodobě blokují nervy odstupující od míchy. Šíji je proti hrudní páteři nezbytné narovnat a tedy se vyprsit jako vážená osoba. A toto vyprsení si připomínat a vracet se k němu nesčetněkrát denně.
Cviky na krční páteř, viz https://www.youtube.com/watch?v=Ilb79S1trlE.
Novpoklony 5-20 + Předklon v bok 4-8x + ZLZ 3x denně. Začít na spodní četnosti a postupně zvyšovat.
Dovolí-li to tělo, tak dlouhodobě používat Zadbalon 3-6x denně ½-1 minutu.

Křečové žíly: VXK 5 min minimálně 2-3x denně, navečer  MO+ - vždy směrem k srdci!

Opary, afty: RK ušním šťouráčkem na 1-2 vteřiny zmáčknout (zatlačit) postižené místo 6-10x denně.
U suchých oparů RM tence mazat dle potřeby 2-3x denně.
Bradavice: RK 2x denně dát obklad (náplast s vatičkou) na cca 2 hodiny.

Kopřivka:
REK na velkou vatičku, nebo malý navlhčený hadřík a tamponovat zevně podrážděnou pokožku.
Alergie je povětšinou neschopnost jater detoxikovat určitou látku v těle, nejčastěji bílkovinné povahy. Takže posílit játra a zvýšit přísun kyslíku.

Detox:
Dýchat Sifonem 6 z počátku 5 minut a dle možností po čase zvyšovat až na 20 minut 10-3x denně. A jinak pokud možno Ještěrčí dech častodenně.
OKH ½ lžíce 2-3x denně (1-1-0 snídaně-oběd-večeře nebo 1-1-1) nejlépe do jídla, nebo při jídle.
JK 1 čajová lžička (2-2,5 ml) do 1-1,5 dcl vody 3x denně po jídle.
Na noc Sanogel 2 polévkové lžíce mixovat do 2 dcl vody + Dobromyslová směs NK 2,5 ml (dávkovat lze kapátkem) + B-komplex Forte 1 tableta.
Černý kulich, či šátek až po bradu na noc výrazně zlepšuje noční dodávku kyslíku a melatonin pro komplexní regeneraci očí, vaziv, jater, nervů a prohřátím dutin mimo jiné omezuje chrápání.
Textil prohřívá dutiny a nutí nás více dýchat i v noci. Tmavá barva brání vstupu zbytkového světla pro zlepšení produkce regeneračního hormonu melatoninu.

Za úvahu stojí též test potravinové nesnášenlivosti.

Z uvedených rad volte dle citu a možností.
Přesněji už jedině přijít do Osobní poradny.Více viz obecné zpracování: Jaterní poruchy (Jaterní nedostatečnost)


evka23 2016-08-25 22:48:47 ukázat v kontextu reset

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu již delší dobu ( cca 2 měs.) mě bolí bederní páteř(jako bych se půlila v pase). Asi 14 dní mě dost bolí levá strana beder bolest se táhne až do nohy. Před pár dny jsem se v sedě nějak pohnula a bolest z bedra mi vyjela do zad a a nemohla jsem se pohnout.Taky mívám v noze někdy levá někdy pravá uvnitř kolem kyčle a níže takovou divnou bolest.Jinak mívám migrény nyní spíše první den při mensesu. Křečové žíly, kopřivku,opary, afty, bradavice, mravenčení a bolesti končetin.Bolesti krční páteře, nízký tlak .Věk 44, výška 160, váha 55 kg zaměstnání manuální. Předem děkuji za odpověď Evka

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele