Téma: paradentóza

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Břetislav Nový 2016-12-03 05:51:59 ukázat v kontextu reset

Po každém jídle měkkým kartáčkem vyčistit chrup a potom aplikovat několik kapek Dubové kapky zubovky RK-ZP kolem zubů na dáseň, nejste-li alergická, jste-li, tak jen RK. RK-ZP 3-4x denně; RK 10-12x denně.

Na noc udělat pastu z Carbofitu: 2 lžíce carbofitu + 3 lžíce vody v naběračce a napatlat to na dásně ze všech stran a rychle usnout, aby nebylo nutkání to pozřít, což sice tělu nevadí, ale bude chybět v ústech. Na polštář si dejte ručník. Ráno raději vypláchnout.

TK + LPK 3 + 3 ml (dávkovat lze kapátkem) do 1,5-2,5 dcl vody, pít mimo jídlo (30 minut před jídlem, nebo 2 hodiny po jídle). Tuto kombinaci připravovat a užívat 3-4x denně. Přidejte si do toho Práškový vitamin C 1/3 lžičky a k tomu Golden Yacca 1 tobolka + Q10-Se-E 1 tobolka.

OKHI ½ lžíce 2-3x denně (1-1-0 snídaně-oběd-večeře nebo 1-1-1) nejlépe do jídla, nebo při jídle.Odměna za  poradnu je v zadání poradny na začátku, bod 4)

Hana1 2016-12-01 23:21:15 ukázat v kontextu reset

Pěkný den,
je mi 44 let, mám paradentózu a lékařka mi chce kromě hloubkové dentální hygieny provést augmentaci - doplnění kosti. Intuitivně cítím pro sebe tento zákrok rizikový, ale ona tvrdí, že kost, na níž drží zuby, nelze ničím spravit. 17 let jsem neměla klasická anibiotika, ani je neuznávám, byly alergické reakce. Stejně tak umělé železo nesnesu a ani nechci.Hygienu úst mám dobrou - kartáčky Curaprox, hřebíčkové a tea tree silice Celkově se léčím bylinami, řasou a ječmenem a homeopaticky. Tep mám kolem 85 v klidu. Nyní dolečuji anemii, vypadávání vlasů, zácpu, nejasnou krvácivost, cítím horší tenké střevo. Mám sedavou práci, hodně mluvím s lidmi. Výška 162, váha 58 - 59. Prosím Vás, dědku kořenáři, o radu, jak spravit zánět dásně a kost v čelisti bez augmentace. Půjde to bez tohoto zákroku? Vyrovnám Vám rady na Váš účet, prosím, napiště si částku. Děkuji, S přáním pěkného dne Hana.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele