Téma: bulka v prsu

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Břetislav Nový 2017-01-09 08:48:20 ukázat v kontextu reset

Já bych doporučil vyšetření termokamerou a podle toho případně operaci.Vzhledem k citlivosti a vaší osobní nepřítomnosti doporučuji poněkud obecněji a obavněji:MO+RO+ ½ lžíce 3x denně užívat mimo jídlo (1 hodina před, nebo 2 hodiny po jídle, čímž se rychle vstřebá, hojí sliznice a jde do lymfy).

To zapít VK 2 ml + GK 3 ml (dávkovat lze kapátkem) + GH 1 lžíce + Práškový vitamin C 1/3 čajové lžičky do 1,5-2,5 dcl vody + Q10P 1 tableta, připravovat 4x denně, pít mimo jídlo (30 minut před jídlem, nebo 2 hodiny po jídle). Užívat bude třeba dlouhodobě.

OKAI ½-1 lžíce 2x denně (dopoledne a odpoledne) nejlépe do jídla, nebo při jídle (ne 6 hodin před spaním).

JK 1 čajová lžička (2-2,5 ml) do 1-1,5 dcl vody + Sinflam 1 čajová lžička, míchat a užívat 3x denně po jídle + tabletu Vápník s D3.

Na noc Sanogel 1-2 polévkové lžíce mixovat do 2 dcl vody + Dobromyslová směs NK 1,5 ml (dávkovat lze kapátkem) + B-komplex Forte 1 tableta.

Mazat MO+ denně 3-5 minut hruď, prsa od středu do podpaždí. Potom přebytek setřít a zateplit!

Vícekrát denně vždy po 1-2 hodinách tělesného klidu dýchat Sifonem 6 asi 5-10 minut dle možností. A jinak pokud možno Ještěrčí dech častodenně.

Zadbalon 3-6x denně ½ min.

Nejíst bílou mouku, cukr, sladkosti, brambůrky, margaríny, palmový olej, uzeniny, taveňáky, ostrá cizokrajná koření.

Jíst zeleninu ke každé porci v různých formách (syrová, kvašená, tepelně upravená, v menší míře ovoce.

Do oblasti si přikládejte na tělo malý do 10 cm reproduktor s oblíbenou hudbou. Ideální jsou hlubší mužské sbory. (magnetický a vibrační vliv.)

Damster 2017-01-06 07:10:21 ukázat v kontextu reset

Dobrý den pane Nový. Chtěla jsem Vás poprosit o radu. Jsem žena, 41 let, 58kg/171cm, sedavé zaměstnání. V roce 1996 jsem si našla v levém prsu jednu a v pravém také jednu bulku, pouze jsme to s lékařem sledovali a v roce 2001 jsem je byla chirurgicky odstranit. Cca před měsícem jsem si opět našla v levém prsu, dle sona jde o fibroadenom asi 16mm velký, ostře ohraničený. Nebolí mě to, žádné problémy s tím nemám. Je ted na mě, zda se rozhodnu pro odstranění, nebo budeme dále sledovat, jak se to vyvíjí. Zda je není zhoubné mi ale 100% samozřejmě řeknou až po histologii. Dle lékaře je to hormonální záležitost, některým ženám se to prostě tvoří. Ještě jsem měla v roce 1998 odstraněnou cystu na vaječníku cca 8cm velkou. Na operaci se mi samozřejmě nechce, opět další jizva na těle, zásah do organismu, ale mám strach, že to je něco horšího. Prosím Vás moc o radu, děkuji Věra.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele