Téma: Cysta/polyp v čelistní dutině

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Břetislav Nový 2017-02-13 06:50:16 ukázat v kontextu reset

Operace je podle mých zkušeností opravdu jen pro drsňáky, ale ten kulich dělá zázraky.

RK ideálně s rozprašovačem (jde na 50 i 100 ml lahvičku) neředěné stříknut do krku, 3-10x denně.

Vhodné by bylo mazat MO+ tvář, čelist i podávat lžíci do úst a držet v ústech asi čtvrt hodiny několikrát denně. Nelze na tenkou kůži kolem očí. Z pokožky nutno setřít, i tak bude ale ochotně žlutit.

Černý kulich, či šátek až po bradu na noc výrazně zlepšuje noční dodávku kyslíku a melatonin pro komplexní regeneraci očí, vaziv, jater, nervů a prohřátím dutin mimo jiné omezuje chrápání.

Tmavá barva brání vstupu zbytkového světla pro zlepšení produkce regeneračního hormonu melatoninu.

MK + GK 2 + 3 ml (dávkovat lze kapátkem) do 1,5-2 dcl vody, pít mimo jídlo (30 minut před jídlem, nebo 2 hodiny po jídle). Tuto kombinaci připravovat a užívat 3-4x denně.

Dýchat Sifonem 6 z počátku 5 minut a dle možností po čase zvyšovat až na 20 minut 3-4x denně. A jinak pokud možno Ještěrčí dech častodenně.

Detox:

OKH ½ lžíce 2x denně nejlépe do jídla, nebo při jídle (ne 4 hodin před spaním).

JK 1 čajová lžička (2-2,5 ml) do 1-1,5 dcl vody 3x denně po jídle.

EvaM 2017-02-12 15:42:05 ukázat v kontextu reset

Je mi 38 let, 163cm, 58kg, klidový tep mám teď 68, ale mívala jsem několik let i 80. Mívám studené ruce, minimálně od 20let, nohy také dlouho.
2roky mě průběžně zlobí bolest v levé čelistní dutině, začalo to akutní epizodou, která odezněla po 2-3dnech sama- byla bolest v uchu, v čelistním kloubu Od té doby je to jen v obličeji, zhoršuje se chladem, ale ne vždy. Někdy tepe do zubů, ale naštěstí bez bolesti. Podle CT,které jsem absolvovala asi před měsícem, mám v této dutině cystu či polyp 26x17x25mm, dutiny nekomunikují- jejich ústí jsou téměř až úplně ucpaná. Druhá čelistní dutina také s rozšířením sliznice, podobně v přední a střední části čichových dutinek. Cítím ale výborně (a ťukám to!). Lékaři navrhují odstranění cysty a protažení ústí dutin, vyčištění všeho nepatřičného v CA. Nechce se mi do toho... Pročetla jsem kapitolu o chronickém zánětu dutin, zajímá mě, jestli v případě cysty/polypu má být postup jiný, něčím doplněný atd.
Moc děkuji za odpovědi, s usmíváním se budu snažit

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele