Téma: Jen vysvětlení

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Břetislav Nový 2017-11-09 23:49:46, odpověď na #23934 ukázat v kontextu reset

Na úvodní stránce tohoto webu je tento popis:
Rozchodnicová směs ROK+ (etanol max. 59%, doporučené ředění pro nealkoholický nápoj 1:118)

rozchodnice růžová, hloh, kotvičník, parcha saflorová, kostival, ginkgo, bez černý, ostropestřec, jírovec, lopuch, ženšen, gotukola (pupečník asijský), třapatka, bakopa drobnolistá, zlatobýl

(Pracovní název Prohibic)

Rozchodnice v kombinaci s kotvičníkem, maralem, ženšenem a gotukolou je mohutná dodávka energie nejen pro sportovce, ale i pro velmi chřadnoucí nemocné lidi. Hloh pomáhá s ginkgem a jírovcem s oběhem a srdcem. Bez s bakopou a pupečníkem opravují slábnoucí nervový systém. Ostropestřec je k jaterní detoxikaci a zlatobýl k urologické. Třapatka podporuje imunitu a kostival veškeré hojivé procesy. Tato komplexní směs je zvláštní nejen jako energetická bomba k pití, ale také tím, že ho lze u pacientů, kteří nepřijímají potravu, neředěný nebo málo ředěný, vtírat do pokožky.

Shrnutí: Pro chřadnoucí pacienty. Pro nemohoucí přijímat potravu ústy (s MO+). Pro rychlou poúrazovou regeneraci a obnovu sil. Pro sportovce (s KK).

rebarbora 2017-11-09 09:18:00 ukázat v kontextu reset

Pane Nový, prosím vás, psala jsem vám dotaz 2.11. - bolest kyč. kloubu..., poslal jste mi odpověď, chci si u vás objednat vše, co jste napsal, ale marně pátrám už týden na internetu, ve vašich lékárnách..., co je to ROK. Mohl byste mi to trochu vysvětlit, ať už si najednou u vás vše objednám? Věk 62, 164/60. Moc vám děkuji za odpověď.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele