Téma: Dubovky - ustupující dáseň

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Břetislav Nový 2018-01-26 00:44:50, odpověď na #24245 ukázat v kontextu reset

Pasta z Carbofiru přiložená na noc na dáseň a zub adsorbuje toxiny mikrobů vegetujících mezi zubem a dásní. Tyto toxiny způsobují lokální zánět a protože jsou pro buněčnou strukturu jedovaté, odumírají jejich vlivem buňky dásně. Tedy je z mého pohledu tyto toxiny eliminovat a ráno vypláchnout.
RK svými adstringemtními tříslovinami reaguje s membránami toxinů i buněk dásně. Toxiny obalí a tím zabíjí. Dáseň, která je vyživována ze tkáně, je jen povrchově stahována a tím upevňuje alespoň z části opět zub ke zbývající dásni.
Nízký tlak může být z přidušení, které přímo vede k překyselení a to k ralaxaci cévní svaloviny, což vede k vyššímu depotu krve v cévách a omezení dodávky k srdci. To je ale zpětnovazebný problém, protože to snižuje kapacitu absorbce kyslíku do krve.

Marcelita 2018-01-24 11:25:14 ukázat v kontextu reset

Pane Nový, přeji dobrý den,
krčky
mám na Vás dotaz - v poradně jsem si našla radu na zubní váček pod kořenem zubu. Doporučujete mazat Carbofitem a používat Zubovky. Já mám ale ustupující dáseń a obnažené - nebude v tomto případě stahující dubová kůra kontraproduktivní? Děkuji, Marcela

38 let, 80 kg, ma MD (druhé dítě), aktivní. Nízký KT.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele