Téma: Co s tím

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Břetislav Nový 2018-04-10 00:05:23, odpověď na #24591 ukázat v kontextu reset

Asi se jedná o reakci axonů nervů na podráždění volným elektronem na disociovaných kyselinách vašeho vnitřního prostředí v nadměrné míře se tvořících vlivem přidušení a přechodu organizmu na anaerobní režim. Aby to organizmus přežil, vylučují nadledvinky katecholaminy, které odkrvují všechny orgány od pánve po srdce - ovšem vlivem blokád páteře nepravidelně.
Dýchejte sif6 co hodinu tělesného klidu 5 minut a udělejte si 10 houpavých dřepů.
Všude, kde máte zánětlivé pocity tedy mazejte lokalitu MO+. I ho užívejte mimo jídla asi 1/2 lžíce 3xD a zapít 12K + HK 1+2 lžičky do 2 dcl vody.
Zadbalon 4xD minutu.
Cvičit krk viz první polovina mého videa.

lewca 2018-04-09 18:41:39 ukázat v kontextu reset

Věk 39, výška 176, Váha 65. Prochodila jsem kde co - kardiolgie, gynekologie, gastroenterologie, neurologii ( dělali mi gastroskopie - v jednom roce 3x - prokázán helicobacter - několikrát přeléčen antibiotiky a helicidem - při poslední gatstroskopii mírná hyperémie jícnu, dělali mi CT, magnetickou rezonanci a nikde nic), Brali mi taky krev na chlamydie, EBV virus, herpetické viry, borelie - na vše mám protilátky - takže dle lékařů nic nemůže způsobovat mé problémy - jednu dobu se intenzivně řešily plísně a viry. Někteří mi řeknou, že je vše překyselení, někteří, že se mi v průběhu užívání antibiotik rozšířily v těle plísně, někteří, že je to podrážděný žaludek, ale že holt na gastroskopii to neviděli, někteří že jsou to těžké kovy - milion léčitelů doktorů a v podstatě výsledek nula.
příznaky: ztažení epigastria - bolest je přímo ve středu břicha jakoby pod žeberními oblouky, když v noci spím a ležím nic nebolí, jakmile začnu chodit jíst a pít takže se začne bolest ozývat a trvá v podstatě celý den ( nedokáži poznat , zda jde bolest ze žaludku a nebo zda z nervových zakončení), občasná nevolnost jakoby od žaludku - jakoby žaludek na vodě, pocit na zvracení, občas popraskanéžilk v očích, tlak v uších - zalehlé v uších, někdy
mě bolí jakoby by všechny zuby - čelisti -hlavně nahoře,
pálí mě genitálie, mám je takové citlivé, načervenalé, pocit jakoby špuntu na jícnu a občas se to táhne jakoby pod pravé žebro, ale více jakoby v tom středu ( zase nedokážu říct, jestli je to nějaký skříplí nerv nebo zánět jícnu, občas mě trápí brkání, říhání ( to mi třeba hodně dělalo, kdy jsem jedla ten helicid), taky mám někdy jakoby pocit pálení na celé hrudi (někdy je to šílená pálivá píchavá bolest), jakoby to bylo tisíce jehliček na hrudníku, ztuhlá krční páteř, někdy brnění kolem páteře, v noci, brnění rukou, někdy mám pocit jakoby takové ztuhlosti po levé straně těla - jde to od obličej od temena hlavy, tvář, levě ramenu, ruka, noha stehno lýtko - po vnější straně. zamlžené vidění...je to všechno hrozně nepříjemné, ale podle doktorů jsem absolutně zdravá. Nemůžu si dát hořčík - to mám pak pocit, že se mi rozskočí celé tělo, to samé mi dělá třeba červená řepa.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele