Téma: denní krém - čím mazat?

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Břetislav Nový 2010-10-29 00:04:03, odpověď na #7542 ukázat v kontextu reset

Na to jsem udělal MOM, ale lze použít i obě další masti dubové. Maže se tence až velmi tence.Více viz obecné zpracování: Suchá pokožka


šaja 2010-10-28 19:33:21 ukázat v kontextu reset

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, kterým výrobkem dědy kořenáře si můžu každé ráno a večer mazat obličej? Nebo který je pro tuhle věc nejvhodnější? Potřebuji si mazat obličej kvůli atmosferickým vlivům a taky by bylo fajn, kdybych té mojí pleti trošku dopomohla s regulováním pupínků. Není to zas tak hrozný, ale nerada bych si koupí nevhodného krému ucpala zbytečně póry.
A taky bych nerada, aby moje pleť na slunci házela odlesky na kolemjdoucí . Nebo nevíte někdo ( ne jenom děda), jaký krém by byl účinný?

A ještě něco, jak klikám na ikonky, tak se mi pomalu, velice pomalu ...pomaloučku .....zobrazuje stránka...Stačí, abych klikla trochu rychleji, a už mi vyjede štíteček o stránce, která neodpovídá...Musím proto klikat v pomalých intervalech....

Děkuji.....Je mi 23 let a trpělivosti mě naučilo až teprv tohleto klikání ( na to byly všechny školy, rodičové i dubovky krátké)

Stálý špion stránek DK
Šaja

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele