Téma: Cysta, endometrióza

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Břetislav Nový 2010-11-02 15:46:38, odpověď na #7628 ukázat v kontextu reset

Mně se to nezdá, pakliže by se jednalo o endom., tak byste to měla i jinde po břišní dutině a bolesti a tlaky by byly zřetelné. Spíš mi to připomíná následek zaniklého folikulu vajíčka. Aplikujte MO do pochvy obden asi 1-2 ml. Před použitím pána vždy (i na aplikovaný kousek/kus pána). K pití GK + GH 2 lžičky + 1 lžíce do 4 dcl vody a pít mimo jídla. Po jídlech JK 1 lžička do decky vody. S jídly 2 lžičky Eve a 1/2 lžíce OO-KH. 3xD Q10P. Bederní pás od kostrče výš. Novpoklony 3xD 10 nebo alespoň klek a zadek mezi paty a hlavu dopředu na zem na 3 minuty. Sifon 6 2xD. Zadbalon 2-4xD půl minuty.Více viz obecné zpracování: Endometrióza


anuška 2010-11-02 12:17:50 ukázat v kontextu reset

Dobrý den,

prosím o radu či doporučení:

můj předcházející gynekolog sledoval dlouhodobě nezhoubnou cystu na pravém vaječníku, která dosahovala zhruba 3 cm rozměrů.
Současný gynekolog konstatuje, že se jedná o zvláštní typ dvoukomorové cysty a předpokládá, že by se mohlo jednat i o endometriózu. Jako jediné řešení doporučuje laparoskopický zákrok s odstraněním vaječníku.

I když zřejmě neexistuje jiné než radikální operativní řešení, prosila bych vyjádření z vaší strany s doporučením bylinných prostředků. Mám 45 let, nemám a neměla jsem vážné zdravotní problémy.

Děkuji, Anna.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele