Téma: zalehlé levé ucho,šum a točení hlavy při každém pohybu hlavy

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Břetislav Nový 2019-06-16 10:03:28, odpověď na #25889 ukázat v kontextu reset

Je nezbytné se narovnat, vyprsit, protože nosíte hlavu čím dál víc dopředu jako Spejbl. Asi by nebylo od věci použít na ten krk pana maséra Vrška (tel 775556667) a nechte si od něj vysvětlit, co máte říci dalším masérům doma, jak na váš krk, protože Vršek to rozvolní, ale protože vaše vaziva jsou zastaralá, tak otečou a budou dělat ještě asi 2 týdny potíž.
Sama si pak masírujte šíji MO+ směrem k hlavě.
Z našich prostředků doporučuji MK + BK 1+2 lžičky do 2 dcl vody a pít mimo jídla 4xD. K tomu 2 tobolky GY + Q10P + L+Complex 2 tobolky + H2.
Pokud se chcete i trochu detoxikovat, tedy OKL 1/2 lžíce 3xD s jídly a ta zapíjet JK 3 ml do decky vody. Omezte pečivo a bílou mouku a cukr.

Večernice 267 2019-06-14 20:52:56 ukázat v kontextu reset

Dobrý den, pane Nový, je mi 61 let/170/80kg, 2 porody, oper. žlučníku 2010, tlak- 108/65, 71tepů. V srpnu 2016 mi byla diag. malig. nádor levého prsu a 1 uzlina byla chycená, malý ale agresivní nádor, léčba: operace, uzliny pryč, 8xchemo, 33x ozař., léčba skončena v dubnu 2017. Do roka jsem absolvovala měsíční lázeń. kůru ve FL. Po tomto odpočinku jsem začala doma fungovat-nosila těžké kropáče s vodou na zahradě, nákupy...až se mi zatočila hlava a zalehlo levé ucho. První týden se zvracením, pak se to ustálilo na točení hlavy při každém pohybu a zalehlé ucho se šuměním. Již dříve po nošení těžkých batohů mi bolívala a motala hlava. Vyšetření- neurologické, CT mozku/bez nálezu/, sono krčních tepen/bez nálezu/, rentgen krční páteře/ v normě/, oční pozadí/bez nálezu/, ORL-vestibulární vyšetření/středně těžká smíšená porucha sluchu, tinitus na 2kHz/-léčba Betaserc, rehabilitace krční páteře, ale za celý rok dodnes beze změn k lepšímu. V posledních 2 měsících jsem docházela 1x týdně k čínskému doktorovi na akupunkturu a užívala bylinné preparáty- beze změn k lepšímu. Podle všeho usuzuji na lehčí formu Menierovy ch. /zvracení pouze týden/, ale nepříjemný dlouhodobý stav- jsem jako na lodi bez rumu. Začínám být zoufalá, protože ráda chodím a byla jsem vždy aktivní, snažím se normálně fungovat v domácnosti, ale tohle mě už rok nepříjemně omezuje. Naštěstí mi neotéká levá HK. Mám 4 hodná vnoučata, které mi dělají radost, nahrazují mi mého milovaného manžela, který mi odešel před 10 lety na poslední vandr. Poradite mi, prosím, co se mnou Děkuji a ať se Vám daří.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.